nie polecam, ostatnio waniliowego dr peppera kupilem - 330ml i nie popelnie tego bledu wiecej
cola kiedys miala niezle smaki np limonkowy, imbirowy a od dawna nie widzialem nic poza klassiker
Dzięki, lecz mimo wszystko, przetestuję. Mi najbardziej smakowała coca-cola cherry.
Też jej dawno nie piłem, a nawet dawno nie widziałem. Najwyżej ją wyleję. ;-)