d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 3 > Temat Oficjalny
Prev1148149150151152211Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
Jan 11 2012 12:38pm
Quote (aGnAd @ 11 Jan 2012 20:33)
http://www.youtube.com/watch?v=KtPquDCEPB8

prze chuj



o ja jebie ! jaki mooonster <3 jak on kosi tym RPG :D
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Jan 11 2012 02:41pm
Gość jest nieźle ograny ;) Ja sie cieszyłem jak dziecko jak ostatnio trafiłem czołgiem w jeta ;>
Dzisiaj grałem pierwszy raz od 2 tygodni. Do wszystkich moich TDM-owych serwerów z ulubionych przez cały czas są kolejki po 3-5 osób. Musze kiedyś kupić dodatek, bo bez niego chyba ciężko znaleźć sensowny serwer.
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold: 100.00
Jan 11 2012 02:43pm
Quote (toyo @ Jan 11 2012 10:41pm)
Gość jest nieźle ograny ;) Ja sie cieszyłem jak dziecko jak ostatnio trafiłem czołgiem w jeta ;>
Dzisiaj grałem pierwszy raz od 2 tygodni. Do wszystkich moich TDM-owych serwerów z ulubionych przez cały czas są kolejki po 3-5 osób. Musze kiedyś kupić dodatek, bo bez niego chyba ciężko znaleźć sensowny serwer.


Wcale tak dużo serwerów nie ma.
Plansze nie są uber fajne, jedynie (żeby nie skłamać) wake island mi prypadła do gustu.
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jan 11 2012 02:44pm
Quote (toyo @ Jan 11 2012 04:41pm)
Gość jest nieźle ograny ;) Ja sie cieszyłem jak dziecko jak ostatnio trafiłem czołgiem w jeta ;>
Dzisiaj grałem pierwszy raz od 2 tygodni. Do wszystkich moich TDM-owych serwerów z ulubionych przez cały czas są kolejki po 3-5 osób. Musze kiedyś kupić dodatek, bo bez niego chyba ciężko znaleźć sensowny serwer.


Jeszcze nie kupiles ? -_-
Dla samego famasa warto kupic :D

Jeszcze 20minut na sharqi peninsula musze pograc i odblokuje ostania bron

This post was edited by Patryk1991 on Jan 11 2012 02:45pm
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Jan 11 2012 02:50pm
Wiem, że szału nie ma, ale jeśli serwer jest oznaczony jako B2K to rozumiem, że do niego nie dołącze bez dodatku nawet, jeśli grają na zwykłych mapach.
Ja gram praktycznie raz na tydzień albo dwa, mam zestaw ulubionych serwerów z ulubionymi ustawieniami i mapami. Niby troche marudze, ale jeśli tak rzadko mam czas grać to chciałbym po odpaleniu gry bawić się, a nie wkurwiać, bo wybierając serwer losowo z listy jest jednak spora szansa trafić na idiotów.
Na tych gdzie gram widzę znajome nicki i nie ma za bardzo idiotów, którzy np. na TDM na Kharg Island kampią na dachu. Czasami ktoś siedzi na dźwigach na Canals, ale takich to ja ściągam M320 - już mam w tym troche wprawy ;)

Z multiplayerowych gier musze jeszcze zainstalować GRIDa, tam dało się grać online nawet na pożyczonej kopii :) Ale to dopiero po sesji pod koniec lutego, wtedy dokupie B2K i tę ścigałkę.


Quote (Patryk1991 @ 11 Jan 2012 22:44)
Jeszcze nie kupiles ? -_-
Dla samego famasa warto kupic :D

Jeszcze 20minut na sharqi peninsula musze pograc i odblokuje ostania bron


Nie kupiłem, bo bym potem siedział po kilka godzin na raz, a nie chce uzależnień ;)
Mam dość trudny semestr, do 22 lutego mam oddać 4 projekty (2 mam gotowe), do tego szykuje się do sesji i jednocześnie uczę się paru rzeczy po swojemu, bo od marca chce iść do pracy, a nie chce zaczynać na jakimś bezpłatnym stażu czy jako tester albo inny szczur za 1000 zł na miesiąc. Na razie wszystko jest na dobrej drodze, więc z kupnem B2K jeszcze poczekam :)

This post was edited by toyo on Jan 11 2012 02:56pm
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Jan 11 2012 02:52pm
mapy z b2k sa zajebiste, powrot do karkand i sharqi sa wrecz epickie
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
Jan 11 2012 05:19pm
Quote (Tomeczek @ Jan 11 2012 09:52pm)
mapy z b2k sa zajebiste, powrot do karkand i sharqi sa wrecz epickie


nom szturm na karkand i zatoka omanska zwlaszcza mi sie podobaja
ja wyżłobiłem b2k za free od EA tych złodziei ktorzy każą sobie płacić za jebane DLC

This post was edited by kubaba5 on Jan 11 2012 05:19pm
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jan 12 2012 03:46pm
Member
Posts: 20,547
Joined: Aug 31 2007
Gold: 16,966.51
Jan 17 2012 08:40am
jak mam dodać to co co chwile wygrywam? jakieś chwyty, nozki, czy kolimatory?

/edit
w sensie jak to zalozyc do broni, i jak zmienic bron, bo tez jakas wygralem i nie wiem...

This post was edited by Rastuchy on Jan 17 2012 08:40am
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Jan 17 2012 08:41am
Quote (Rastuchy @ Jan 17 2012 04:40pm)
jak mam dodać to co co chwile wygrywam? jakieś chwyty, nozki, czy kolimatory?


przez wejsciem na mape masz zakladke "dostosuj"
Go Back To Polska Topic List
Prev1148149150151152211Next
Add Reply New Topic New Poll