d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev1148149150151152206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Sep 12 2011 03:59pm
Quote (martyna_fajny_mish @ 12 Sep 2011 23:58)
Siedzę na laptopie. Hona uciągnie, ale niestety błąd wyskakuje przy instalacji.


No to zostaje ci windows, albo grzebanie na forum w poszukiwaniu odpowiedzi.
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Oct 10 2011 05:42pm
no kurwa mac druga gra juz jak przeciwnik robi annihilacje a kurwa u mnei w druzynie dla odmiany 6-16 slither no jajebie
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Oct 10 2011 11:41pm
Quote (lszcz @ 11 Oct 2011 01:42)
no kurwa mac druga gra juz jak przeciwnik robi annihilacje a kurwa u mnei w druzynie dla odmiany 6-16 slither no jajebie


Nic nowego. Dla rekaksu polecam casuale.
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Oct 11 2011 07:18am
Quote (Saygon @ 11 Oct 2011 07:41)
Nic  nowego. Dla rekaksu polecam casuale.


jest 5v5 normal koles robi ab i u mnie w druzynie 1700+ i u nich 1700+ nasz bierze legionera kiedy wczesniej koles picknal tempesta i mowi ze idzie do lasu, przeciwny 1700 bierze fayde idzie na mida i robi kilka fragow na tempescie, legio nie gankuje wiec robie 0-3 vs ra+ws
gra konczy sie bloodbathem u fayde i 2-6 legio

debancja
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Oct 11 2011 07:46am
Quote (lszcz @ 11 Oct 2011 15:18)
jest 5v5 normal koles robi ab i u mnie w druzynie 1700+ i u nich 1700+ nasz bierze legionera kiedy wczesniej koles picknal tempesta i mowi ze idzie do lasu, przeciwny 1700 bierze fayde idzie na mida i robi kilka fragow na tempescie, legio nie gankuje wiec robie 0-3 vs ra+ws
gra konczy sie bloodbathem u fayde i 2-6 legio

debancja


Grasz puby zamiast mm. Koniec debaty.
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Oct 11 2011 03:28pm
AH KURWA ANNIHILACJA WALKIRIĄ ISO GZ
/e prawie 900 exp/min i 27-6 eheheh

This post was edited by lszcz on Oct 11 2011 03:33pm
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Oct 13 2011 03:03pm
Mialem w teamie fajnego nomada
http://screenshot.xfire.com/s/118564621-4.jpg
4 anihilacje i dwa razy immortal w jednej grze, ktora trwala 22 minuty. Mialby piata anihilacje, ale mu andromeda podjebala.
Iso fix.
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Oct 13 2011 03:06pm
Member
Posts: 8,091
Joined: Dec 15 2010
Gold: 3.00
Warn: 100%
Oct 13 2011 03:07pm
Czy hon jest teraz za darmo? :o
Member
Posts: 3,017
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 13 2011 03:11pm


This post was edited by PlaczRzeke on Oct 13 2011 03:11pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1148149150151152206Next
Add Reply New Topic New Poll