Quote (Saygon @ 11 Oct 2011 07:41)
Nic nowego. Dla rekaksu polecam casuale.
jest 5v5 normal koles robi ab i u mnie w druzynie 1700+ i u nich 1700+ nasz bierze legionera kiedy wczesniej koles picknal tempesta i mowi ze idzie do lasu, przeciwny 1700 bierze fayde idzie na mida i robi kilka fragow na tempescie, legio nie gankuje wiec robie 0-3 vs ra+ws
gra konczy sie bloodbathem u fayde i 2-6 legio
debancja