Quote (Wrobel @ Jan 16 2014 11:25pm)
czemu wy nie oceniace książek które macie w biblioteczce ?;p
nie oceniam poki co, bo jeszcze nie wiem jak je ocenic. ciezko w skali 1-10 narazie cos wymyslic. jak przekrocze 200 to sie zaczne zastanawiac bo juz bedzie wieksze odniesienie.
btw ciagle nie mam tego twojego inva, nie wiem wtf
Quote (Bieniol @ Jan 16 2014 10:37pm)
Heja, przeczytałem cała trylogię i dla mnie nawet spoko. W sumie faktycznie bardziej młodzieżowa, ale lekka i przyjemna. Jak będziesz miał chwilkę czasu to możesz zobaczyć.
Również założyłem sobie konto na lubimyczytac. Tutaj mój profil, jak coś to możecie zapraszać
http://lubimyczytac.pl/profil/343536/bieniolZaakceptowane
Quote (cOr @ Jan 16 2014 11:23pm)
gdzie taka promocja ze gratisowe ksiazki daja? O_o
Kumpel stwierdzil ze nie potrzebuje juz tych ksiazek i moge sobie je wziac bo jego nie ciesza ksiazki na polce wiec zgarnalem dwie ksiazki w stanie ~db w gratisie
