d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev1148149150151152205Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jan 16 2014 03:23pm
Quote (viewprofile @ 16 Jan 2014 16:47)
Ostatnie zakupy książkowe na najbliższych kilka miesięcy skończone.
Złożyłem wizytę kumplowi żeby odebrać dwie obiecane książki z promocji - drugi tom Czarodziejskiego Statku od Robin Hobb i Straż, Straż Pratchetta. W gratisie dostałem Diablo III: Zakon i Gildie Magów Trudi Canavan - chociaż narazie nie mam ochoty czytać dwóch ostatnich pozycji to i tak zawsze lepiej mieć niż nie mieć. Do tego zamówiłem dwa tytuły Pratchetta z tej promocji: Piąty Elefant i Kolor Magii. Jak wszystko dojdzie wrzuce pic tego co uzbierałem ostatnimi czasy ;)


gdzie taka promocja ze gratisowe ksiazki daja? O_o
Member
Posts: 6,749
Joined: Oct 7 2008
Gold: 14.10
Jan 16 2014 03:25pm
czemu wy nie oceniace książek które macie w biblioteczce ?;p
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jan 16 2014 03:26pm
Quote (Wrobel @ 16 Jan 2014 23:25)
czemu wy nie oceniace książek które macie w biblioteczce ?;p


ja nie mam mialem na to czasu poki co, dodalem tylko tytuly
Member
Posts: 4,116
Joined: Jul 28 2013
Gold: 46.25
Warn: 20%
Jan 16 2014 03:58pm
Quote (Wrobel @ Jan 16 2014 11:25pm)
czemu wy nie oceniace książek które macie w biblioteczce ?;p


nie oceniam poki co, bo jeszcze nie wiem jak je ocenic. ciezko w skali 1-10 narazie cos wymyslic. jak przekrocze 200 to sie zaczne zastanawiac bo juz bedzie wieksze odniesienie.
btw ciagle nie mam tego twojego inva, nie wiem wtf
Quote (Bieniol @ Jan 16 2014 10:37pm)
Heja, przeczytałem cała trylogię i dla mnie nawet spoko. W sumie faktycznie bardziej młodzieżowa, ale lekka i przyjemna. Jak będziesz miał chwilkę czasu to możesz zobaczyć.
Również założyłem sobie konto na lubimyczytac. Tutaj mój profil, jak coś to możecie zapraszać :)
http://lubimyczytac.pl/profil/343536/bieniol

Zaakceptowane
Quote (cOr @ Jan 16 2014 11:23pm)
gdzie taka promocja ze gratisowe ksiazki daja? O_o

Kumpel stwierdzil ze nie potrzebuje juz tych ksiazek i moge sobie je wziac bo jego nie ciesza ksiazki na polce wiec zgarnalem dwie ksiazki w stanie ~db w gratisie ;)
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jan 19 2014 02:01pm
probuje czytac ten zakon bo mi lezy na polce i gnije, a kupilem z premiera diablo. ale przyznam ze bardzo slaba ksiazka, jestem na 120 stronie i nie dosc ze pisane bardzo mizernie to jeszcze nic sie nie dzieje :/
chyba zamiast tego pododaje oceny na lubimy czytac ;d
Member
Posts: 11,557
Joined: Jul 10 2012
Gold: 0.00
Jan 19 2014 02:02pm
Quote (cOr @ Jan 19 2014 10:01pm)
probuje czytac ten zakon bo mi lezy na polce i gnije, a kupilem z premiera diablo. ale przyznam ze bardzo slaba ksiazka, jestem na 120 stronie i nie dosc ze pisane bardzo mizernie to jeszcze nic sie nie dzieje :/
chyba zamiast tego pododaje oceny na lubimy czytac ;d


ja kiedyś przeczytałem kilka stron w pdf'ie i było bardzo bardzo słabe.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jan 19 2014 02:05pm
Quote (Carax @ 19 Jan 2014 22:02)
ja kiedyś przeczytałem kilka stron w pdf'ie i było bardzo bardzo słabe.


z jednej strony szkoda mi sie z tym meczyc i tracic czas ale z drugiej glupio ze wydalem an to kase a bedzie stalo bez czytania :/

ok, dodalem tam oceny ;]

This post was edited by cOr on Jan 19 2014 02:17pm
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jan 21 2014 01:50pm
dzis w realu przypadkiem zauwazylem ze sa ksiazki na promocji, podszedlem i ostro sie zdziwilem bo byla masa rozniastych tytulow, wszystko po 10zl
ja akurat nabylem miasteczko salem kinga ale byl np tolkiem (niedokonczone opowiesci) albo trudi canavan (cos tam z trylogia zlodziei chyba)

poelcam zerknac
Member
Posts: 11,557
Joined: Jul 10 2012
Gold: 0.00
Jan 21 2014 01:58pm
Quote (cOr @ Jan 21 2014 09:50pm)
dzis w realu przypadkiem zauwazylem ze sa ksiazki na promocji, podszedlem i ostro sie zdziwilem bo byla masa rozniastych tytulow, wszystko po 10zl
ja akurat nabylem miasteczko salem kinga ale byl np tolkiem (niedokonczone opowiesci) albo trudi canavan (cos tam z trylogia zlodziei chyba)

poelcam zerknac


a jakie wydanie Miasteczka Salem?

Ja mam to:



This post was edited by Carax on Jan 21 2014 01:59pm
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jan 21 2014 02:08pm


takie

e:

http://www.ocenwszystko.pl/data/products/2458/xl-20100602-144353-40ca15f7ccd4720c92b994182a.jpg niew iem dlaczego sie nie wkleja

This post was edited by cOr on Jan 21 2014 02:09pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1148149150151152205Next
Add Reply New Topic New Poll