d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Filmy / Movies > Oficjalny Topic
Prev11481491501511521410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Nov 21 2010 09:26am
jonah hex skonczyłem :D western troszke z klimatem ale nie megaan jak dziwka :DDD
Banned
Posts: 1,722
Joined: Aug 1 2010
Gold: 0.00
Nov 21 2010 12:08pm
A ja nie wiem co dzisiaj ogladac.
Sleepers / Blue Velvet / Insomnia / Leaving Las Vegas
Member
Posts: 21,881
Joined: Mar 7 2009
Gold: 96.00
Warn: 80%
Nov 22 2010 11:53am
SECRET DEFENSE zdecydowanie polecam
Member
Posts: 22,376
Joined: Jun 22 2006
Gold: 1,355.00
Nov 22 2010 12:14pm
Quote (elkabel @ Nov 22 2010 05:53pm)
SECRET DEFENSE  zdecydowanie polecam


Z którego roku? Bo są dwa.
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Nov 22 2010 12:17pm
ostatnio bzlem na Potterye nowym :) film niezly
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Nov 22 2010 04:54pm
Law Abiding Citizien ma masakrycznie beznadziejne zakonczenie, ostatnie kilka scen to absolutna porazka.
Ostatnio widzialem Niepostrzymany, The Social Network, Amerykanin - kazde dobre w swoim gatunku.
Aaa i G.I. Joe nadrobilem wreszcie, pamietam jak sie podniecalem tym serialem z 15 lat temu bez mala i mialem duzo figurek z tego. Jak na tego typu produkcje to ok to zrobili, nie czuje sie zawiedziony.
Member
Posts: 21,881
Joined: Mar 7 2009
Gold: 96.00
Warn: 80%
Nov 22 2010 05:33pm
Quote (yo11 @ Nov 22 2010 07:14pm)
Z którego roku? Bo są dwa.


Secret Defense 2008 naprawde warto

This post was edited by elkabel on Nov 22 2010 05:33pm
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Nov 23 2010 05:43am
Uczeń czarnoksiężnika / Sorcerer's Apprentice

Nie wiem czy pisalem o tym filmie wczesniej, ale warto go obejrzec, calkiem przyjemny film
Member
Posts: 18,076
Joined: May 20 2007
Gold: 140.03
Nov 23 2010 05:45am
wlasnie slucham soundtracka z pulpfiction tak a propo
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Nov 23 2010 06:00am
Quote (groch55 @ 23 Nov 2010 13:43)
Uczeń czarnoksiężnika / Sorcerer's Apprentice

Nie wiem czy pisalem o tym filmie wczesniej, ale warto go obejrzec, calkiem przyjemny film


Beznadziejny, na pewno nie warto.

This post was edited by RoGh on Nov 23 2010 06:00am
Go Back To Polska Topic List
Prev11481491501511521410Next
Add Reply New Topic New Poll