d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kto śpi
Prev1148149150151152264Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,801
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Oct 29 2025 12:14am
spalem chyba z 12 godzin liczac drzemke wieczorem
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 29 2025 10:13am
Uwaga: nie śpię.
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 29 2025 03:07pm
100 stron pękło :thumbsup: idę w kimę bo jutro gierki same się nie ograją a Argusy nie wypiją B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 29 2025 03:09pm
100 stron pękło :thumbsup: idę w kimę bo jutro gierki same się nie ograją a Argusy nie wypiją B)


U mnie 150 :unsure:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 30 2025 06:35am
Nie śpię.
Member
Posts: 78,752
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Oct 30 2025 06:44am
dziś to pospałem do 11
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 30 2025 07:36am
dziś to pospałem do 11


Ja wstałem po 12 :o
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 30 2025 02:36pm
Nie śpię jeszcze. Muszę pierw dopić kawę i spalić ostatniego peta i wtedy mogę się położyć spać.

This post was edited by extravagant on Oct 30 2025 02:39pm
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 30 2025 02:47pm
Nie śpię jeszcze. Muszę pierw dopić kawę i spalić ostatniego peta i wtedy mogę się położyć spać.


ja się położę ale spać nie będę bo ostatnio wstaje o 3-4 i chuj po spaniu. muszę się przemeczyc i pózniej zasnąć żeby biomet mi się ustabilizował :mellow:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 30 2025 02:49pm
ja się położę ale spać nie będę bo ostatnio wstaje o 3-4 i chuj po spaniu. muszę się przemeczyc i pózniej zasnąć żeby biomet mi się ustabilizował :mellow:


Tak wstawać o 3-4 to chujowo.
Go Back To Polska Topic List
Prev1148149150151152264Next
Add Reply New Topic New Poll