d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1147148149150151469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
May 7 2013 05:50pm
Wczoraj pierwszy w życiu start na 100m (nie wiedziałem jak z tego cholernego bloku wystartować sensownie) - 13,71.
Jest co pobijać.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 8 2013 01:23am
Quote (arachno_m @ 8 May 2013 01:50)
Wczoraj pierwszy w życiu start na 100m (nie wiedziałem jak z tego cholernego bloku wystartować sensownie) - 13,71.
Jest co pobijać.


Kiedyś w szkole też biegłem an 100m i też nie wiedziałem co zrobić z tymi blokami, jak to sobie ustawić :D
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
May 8 2013 05:12am
Dzisiaj jednak dzień interwałów, niby siłownia powinna być grana ale nie mam tyle czasu, a interwalik to z ~25min :> i nie trzeba daleko wychodzić.
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
May 8 2013 05:55am
tez dzisiaj, ale pobiegi zamiast interwalow ;) obaczymy ! :)
Member
Posts: 30,198
Joined: Aug 16 2004
Gold: 6,883.70
May 8 2013 06:15am
ja dzis chyba odpuszcze, ekipa znowu na kosza sie umawia, no chyba ze nie wypali to moze cos krotszego dzisiaj ;)
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 8 2013 06:42am
Mam wrażenie, że niektórzy z Was biegają codziennie, maniacy!
Dzisiaj standardowo 10 km, ale ukrop, ja pierdolę! Jeszcze większość trasy w słońcu... na takie upały będę zabierał trochę picia, albo w butelce 0,5l, albo pomyślę nad jakimś malutkim bidonem, bo jednak strasznie mi się chce pić pod koniec, a potem mam jeszcze 20 minut marszu do domu ;)
Member
Posts: 30,198
Joined: Aug 16 2004
Gold: 6,883.70
May 8 2013 06:51am
Quote (Grigo @ 8 May 2013 14:42)
Mam wrażenie, że niektórzy z Was biegają codziennie, maniacy!
Dzisiaj standardowo 10 km, ale ukrop, ja pierdolę! Jeszcze większość trasy w słońcu... na takie upały będę zabierał trochę picia, albo w butelce 0,5l, albo pomyślę nad jakimś malutkim bidonem, bo jednak strasznie mi się chce pić pod koniec, a potem mam jeszcze 20 minut marszu do domu ;)


dlatego wole biegac wieczorem, jak juz slonca nie ma :)
Member
Posts: 35,330
Joined: Oct 28 2009
Gold: 15,993.20
May 8 2013 06:53am
Quote (Grigo @ May 8 2013 02:42pm)
Mam wrażenie, że niektórzy z Was biegają codziennie, maniacy!
Dzisiaj standardowo 10 km, ale ukrop, ja pierdolę! Jeszcze większość trasy w słońcu... na takie upały będę zabierał trochę picia, albo w butelce 0,5l, albo pomyślę nad jakimś malutkim bidonem, bo jednak strasznie mi się chce pić pod koniec, a potem mam jeszcze 20 minut marszu do domu ;)


Może biegaj wieczorami tak jak ja ;p
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 8 2013 06:57am
Quote (osk4rr @ 8 May 2013 14:53)
Może biegaj wieczorami tak jak ja ;p


Wieczorami na Stawikach jest bardzo dużo ludzi, spacerują z dziećmi, psami, jeżdżą na rowerach itd. Strasznie dużo trzeba ich omijać, często ktoś pod nogi włazi, jak idę rano albo zaraz po powrocie do domu koło tej 17, to jest jeszcze znośnie.
Member
Posts: 35,330
Joined: Oct 28 2009
Gold: 15,993.20
May 8 2013 07:17am
Quote (Grigo @ May 8 2013 02:57pm)
Wieczorami na Stawikach jest bardzo dużo ludzi, spacerują z dziećmi, psami, jeżdżą na rowerach itd. Strasznie dużo trzeba ich omijać, często ktoś pod nogi włazi, jak idę rano albo zaraz po powrocie do domu koło tej 17, to jest jeszcze znośnie.


Chyba pogoda się psuje to możesz iść biegać :P
Go Back To Polska Topic List
Prev1147148149150151469Next
Add Reply New Topic New Poll