Quote (Patryk1991 @ Jan 9 2012 09:10pm)
kamikadze rob w czolgi/samoloty/heli

ale teraz latwo sie tym minigunem zabija wszystko
tzn juz nawet na tyle ogarnalem ze zaczalem scigac inne jety i je ostrzeliwac ale co z tego jak oni mnie moga namierzyc a ja nawet flar nie mam :<
a kamikaze to masz na mysli zeby leciec na czolg i zabic sie czy leciec na niego i w ostatniej chwili wyskoczyc czy cus?
z reszta przy tej predkosci to ja z powietrza i tak nic tam nie widze, zadnego czolgu chyba ze by ktos zaspotowal