d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 3 > Temat Oficjalny
Prev1147148149150151211Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jan 9 2012 02:10pm
Quote (kubaba5 @ Jan 9 2012 04:06pm)
ej wie ktos z was jak do chuja zestrzelic cokolwiek na poczatku z tych jebanych odrzutowcow?
przeciez one sie poruszaja tak szybko a masz do wyboru tylko miniguna i nic nie widzisz.
Nawet kuzwa flar nie ma zeby przed innymi sie bronic...
macie jakies rady?


kamikadze rob w czolgi/samoloty/heli :P

ale teraz latwo sie tym minigunem zabija wszystko
Member
Posts: 9,823
Joined: Jan 5 2007
Gold: 13.37
Jan 9 2012 03:39pm
Quote (kubaba5 @ 9 Jan 2012 21:06)
ej wie ktos z was jak do chuja zestrzelic cokolwiek na poczatku z tych jebanych odrzutowcow?
przeciez one sie poruszaja tak szybko a masz do wyboru tylko miniguna i nic nie widzisz.
Nawet kuzwa flar nie ma zeby przed innymi sie bronic...
macie jakies rady?


ja też jeszcze nikogo nie ubiłem :D miałem parę asyst jedynie xD
Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold: 400.00
Jan 9 2012 03:41pm
gralem w battelfielda sporo i zawsze mam najlepsze staty w teamie hehe w ogole to szukam klanu ale zanim posypa sie porozycje to potrzebuje koszulki bo na lany troche chadzam
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
Jan 9 2012 04:11pm
Quote (Patryk1991 @ Jan 9 2012 09:10pm)
kamikadze rob w czolgi/samoloty/heli :P

ale teraz latwo sie tym minigunem zabija wszystko


tzn juz nawet na tyle ogarnalem ze zaczalem scigac inne jety i je ostrzeliwac ale co z tego jak oni mnie moga namierzyc a ja nawet flar nie mam :<
a kamikaze to masz na mysli zeby leciec na czolg i zabic sie czy leciec na niego i w ostatniej chwili wyskoczyc czy cus?
z reszta przy tej predkosci to ja z powietrza i tak nic tam nie widze, zadnego czolgu chyba ze by ktos zaspotowal
Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold: 400.00
Jan 9 2012 04:15pm
moze zagramy jakis mix moi kochani?!
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
Jan 9 2012 04:51pm
Quote (playerthree @ Jan 9 2012 11:15pm)
moze zagramy jakis mix moi kochani?!


spambocie ;x :D
Member
Posts: 13,190
Joined: Apr 24 2006
Gold: 14.00
Jan 9 2012 05:02pm
Quote (mysk8er @ Jan 9 2012 09:54pm)
Pewnie jakiś głupi błąd. Szukaj następnej gry. Jak po 5grach będzie się powtarzać to możesz się zacząć martwić.


Niestety powtarzało się.


Jakby ktoś miał kiedyś ten sam problem to trzeba usunąć Punkbustera i jego pliki, zainstalować od nowa, zaktualizować, ponownie uruchomić kompa i grać ! :)
Member
Posts: 5,524
Joined: Mar 3 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
Jan 10 2012 08:53am
skonczyłem kampanie, w ostatniej misji dobry mindfuck :p
Member
Posts: 18,288
Joined: May 7 2007
Gold: 6.88
Warn: 20%
Jan 11 2012 12:33pm


prze chuj
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Jan 11 2012 12:38pm
Quote (aGnAd @ Jan 11 2012 08:33pm)
http://www.youtube.com/watch?v=KtPquDCEPB8

prze chuj


ee tam te helki leca po linii prostej dlatego udaje mu sie trafiac
ja jak proboje cos zestrzelic to heli zmienia kurs i chuj
Go Back To Polska Topic List
Prev1147148149150151211Next
Add Reply New Topic New Poll