Quote (martyna_fajny_mish @ 12 Sep 2011 23:45)
Instalował ktoś hona na ubuntu?
norbert@norbert-Nforce3-A939:~$ cd /home/norbert/Wideo
norbert@norbert-Nforce3-A939:~/Wideo$ chmod +x HoNClient-2.1.8.1.sh
norbert@norbert-Nforce3-A939:~/Wideo$ ./HoNClient-2.1.8.1.sh
156244+0 przeczytanych recordów
305+1 zapisanych recordów
skopiowane 156244 bajty (156 kB), 0,150416 s, 1,0 MB/s
PANIC
Initial setup failed. Cannot continue.
Według gugli plik jest uszkodzony, ale ściągałem kilka wersji i w każdej to samo ;_;
Jak sciagales z oficjalnej strony to nie ma opcji, zeby plik byl uszkodzony. Ale przeciez twoj komputer i tak nie uciagnie hona.