d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev1147148149150151206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Sep 5 2011 02:14pm
Quote (Poeta @ 5 Sep 2011 21:56)
jbc to moge sprzedac/oddac w dobre rece konto hona ze stara joing data, zagrane na nim jest moze ze 150 gier, z czego ok 100 moich, nie uruchamialem tego od marca, wiec nie wiem czy cos sie zmienilo

gra mi strasznie mi nie podszedla wole lola, ale co kto lubi, czekam na dote 2 i sprzedam konto lola chyba tez w pizdu


Konta legacy mozna za 30 dolarow sprzedac.
Member
Posts: 2,535
Joined: Jul 30 2003
Gold: 0.00
Sep 5 2011 02:16pm
Quote (Dantej666 @ Sep 5 2011 07:43pm)
ok


gg - opisuje pozytywnie dany temat
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Sep 5 2011 03:46pm
GG - "Good Game" - Opisuje pozytywnie dany przedmiot.
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Sep 8 2011 07:43am
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Sep 8 2011 07:55am
Quote (Peu @ 8 Sep 2011 15:43)
[URL=rtsp://v5.cache5.c.youtube.com/CkULENy73wIaPAnGhRXILFu6XRMYESARFEgGUgZ2aWRlb3NyIQG2od7TP1oGUQR3NBDnWQN7DvPB7EI6RNWvHdRsUJxg5gw=/0/0/0/video.3gp][/URL]


Strenght ranged caster. Mozg rozjebany. Ale ten escape mechanizm w chuj za mocny.
Member
Posts: 7,539
Joined: Dec 22 2010
Gold: 208.00
Sep 8 2011 07:56am
Quote (Poeta @ Sep 5 2011 09:56pm)
jbc to moge sprzedac/oddac w dobre rece konto hona ze stara joing data, zagrane na nim jest moze ze 150 gier, z czego ok 100 moich, nie uruchamialem tego od marca, wiec nie wiem czy cos sie zmienilo

gra mi strasznie mi nie podszedla wole lola, ale co kto lubi, czekam na dote 2 i sprzedam konto lola chyba tez w pizdu


Ja bym pożyczył :s
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Sep 8 2011 07:56am
Quote (Peu @ Sep 8 2011 03:43pm)
http://www.youtube.com/watch?v=XbpbLMgVhcY


Ale fajne.
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Sep 12 2011 03:45pm
Instalował ktoś hona na ubuntu?
norbert@norbert-Nforce3-A939:~$ cd /home/norbert/Wideo
norbert@norbert-Nforce3-A939:~/Wideo$ chmod +x HoNClient-2.1.8.1.sh
norbert@norbert-Nforce3-A939:~/Wideo$ ./HoNClient-2.1.8.1.sh
156244+0 przeczytanych recordów
305+1 zapisanych recordów
skopiowane 156244 bajty (156 kB), 0,150416 s, 1,0 MB/s



PANIC
Initial setup failed. Cannot continue.
Według gugli plik jest uszkodzony, ale ściągałem kilka wersji i w każdej to samo ;_;
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Sep 12 2011 03:56pm
Quote (martyna_fajny_mish @ 12 Sep 2011 23:45)
Instalował ktoś hona na ubuntu?
norbert@norbert-Nforce3-A939:~$ cd /home/norbert/Wideo
norbert@norbert-Nforce3-A939:~/Wideo$ chmod +x HoNClient-2.1.8.1.sh
norbert@norbert-Nforce3-A939:~/Wideo$ ./HoNClient-2.1.8.1.sh
156244+0 przeczytanych recordów
305+1 zapisanych recordów
skopiowane 156244 bajty (156 kB), 0,150416 s, 1,0 MB/s



PANIC
  Initial setup failed. Cannot continue.
Według gugli plik jest uszkodzony, ale ściągałem kilka wersji i w każdej to samo ;_;


Jak sciagales z oficjalnej strony to nie ma opcji, zeby plik byl uszkodzony. Ale przeciez twoj komputer i tak nie uciagnie hona.
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Sep 12 2011 03:58pm
Quote (Saygon @ 12 Sep 2011 23:56)
Jak sciagales z oficjalnej strony to nie ma opcji, zeby plik byl uszkodzony. Ale przeciez twoj komputer i tak nie uciagnie hona.


Siedzę na laptopie. Hona uciągnie, ale niestety błąd wyskakuje przy instalacji.
Go Back To Polska Topic List
Prev1147148149150151206Next
Add Reply New Topic New Poll