d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev1147148149150151205Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jan 15 2014 03:53pm
Quote (Wrobel @ 15 Jan 2014 17:11)
nic nie dostałem, ja tobie wysle,do Cor i Carax tez poszły invy


niestety nie dostalem, cos maja tam zwalone to zapraszanie :( podaj swoj login albo mail
dostalem za to od Carax, zaakceptowane
Member
Posts: 4,116
Joined: Jul 28 2013
Gold: 46.25
Warn: 20%
Jan 16 2014 08:47am
Ostatnie zakupy książkowe na najbliższych kilka miesięcy skończone.
Złożyłem wizytę kumplowi żeby odebrać dwie obiecane książki z promocji - drugi tom Czarodziejskiego Statku od Robin Hobb i Straż, Straż Pratchetta. W gratisie dostałem Diablo III: Zakon i Gildie Magów Trudi Canavan - chociaż narazie nie mam ochoty czytać dwóch ostatnich pozycji to i tak zawsze lepiej mieć niż nie mieć. Do tego zamówiłem dwa tytuły Pratchetta z tej promocji: Piąty Elefant i Kolor Magii. Jak wszystko dojdzie wrzuce pic tego co uzbierałem ostatnimi czasy ;)
Member
Posts: 11,557
Joined: Jul 10 2012
Gold: 0.00
Jan 16 2014 08:59am
Quote (viewprofile @ Jan 16 2014 04:47pm)
Ostatnie zakupy książkowe na najbliższych kilka miesięcy skończone.
Złożyłem wizytę kumplowi żeby odebrać dwie obiecane książki z promocji - drugi tom Czarodziejskiego Statku od Robin Hobb i Straż, Straż Pratchetta. W gratisie dostałem Diablo III: Zakon i Gildie Magów Trudi Canavan - chociaż narazie nie mam ochoty czytać dwóch ostatnich pozycji to i tak zawsze lepiej mieć niż nie mieć. Do tego zamówiłem dwa tytuły Pratchetta z tej promocji: Piąty Elefant i Kolor Magii. Jak wszystko dojdzie wrzuce pic tego co uzbierałem ostatnimi czasy ;)


Diablo III: Zakon słyszałem, że raczej głowy nie urywa. Co do Gildii Magów to sam się zastanawiam nad tą pozycją.

Quote (cOr @ Jan 15 2014 11:53pm)
niestety nie dostalem, cos maja tam zwalone to zapraszanie :( podaj swoj login albo mail
dostalem za to od Carax, zaakceptowane


ja też nic nie dostałem. mam tylko potwierdzenie od coR'a i vp'a.

This post was edited by Carax on Jan 16 2014 09:01am
Member
Posts: 4,116
Joined: Jul 28 2013
Gold: 46.25
Warn: 20%
Jan 16 2014 09:21am
Quote (Carax @ Jan 16 2014 04:59pm)
Diablo III: Zakon słyszałem, że raczej głowy nie urywa. Co do Gildii Magów to sam się zastanawiam nad tą pozycją.



ja też nic nie dostałem. mam tylko potwierdzenie od coR'a i vp'a.


Gildia Magów to podobno taki Zmierzch wsrod fantasy. Diablo tez slabe opnie slyszalem, ale skoro dostalem ja za friko to wybrzydzać nie będę. Wylądują na półce i poczekają na stosowną okazje.
Member
Posts: 11,557
Joined: Jul 10 2012
Gold: 0.00
Jan 16 2014 09:41am
Quote (viewprofile @ Jan 16 2014 05:21pm)
Gildia Magów to podobno taki Zmierzch wsrod fantasy.


No to już mnie wyleczyłeś z tej pozycji.

U mnie za to zanosi się na powrót do Mrocznej Wieży. Wilki z Calla czekają.

This post was edited by Carax on Jan 16 2014 09:41am
Member
Posts: 4,116
Joined: Jul 28 2013
Gold: 46.25
Warn: 20%
Jan 16 2014 09:50am
Quote (Carax @ Jan 16 2014 05:41pm)
No to już mnie wyleczyłeś z tej pozycji.

U mnie za to zanosi się na powrót do Mrocznej Wieży. Wilki z Calla czekają.


Ja obecnie czytam ten dziennik Domenecha i oczekuje na druga czesc Imienia Wiatru.
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
Jan 16 2014 02:37pm
Quote (viewprofile @ Jan 16 2014 03:47pm)
Ostatnie zakupy książkowe na najbliższych kilka miesięcy skończone.
Złożyłem wizytę kumplowi żeby odebrać dwie obiecane książki z promocji - drugi tom Czarodziejskiego Statku od Robin Hobb i Straż, Straż Pratchetta. W gratisie dostałem Diablo III: Zakon i Gildie Magów Trudi Canavan- chociaż narazie nie mam ochoty czytać dwóch ostatnich pozycji to i tak zawsze lepiej mieć niż nie mieć. Do tego zamówiłem dwa tytuły Pratchetta z tej promocji: Piąty Elefant i Kolor Magii. Jak wszystko dojdzie wrzuce pic tego co uzbierałem ostatnimi czasy ;)


Heja, przeczytałem cała trylogię i dla mnie nawet spoko. W sumie faktycznie bardziej młodzieżowa, ale lekka i przyjemna. Jak będziesz miał chwilkę czasu to możesz zobaczyć.
Również założyłem sobie konto na lubimyczytac. Tutaj mój profil, jak coś to możecie zapraszać :)
http://lubimyczytac.pl/profil/343536/bieniol

This post was edited by Bieniol on Jan 16 2014 02:37pm
Member
Posts: 11,557
Joined: Jul 10 2012
Gold: 0.00
Jan 16 2014 03:02pm
Quote (Bieniol @ Jan 16 2014 10:37pm)
Heja, przeczytałem cała trylogię i dla mnie nawet spoko. W sumie faktycznie bardziej młodzieżowa, ale lekka i przyjemna. Jak będziesz miał chwilkę czasu to możesz zobaczyć.
Również założyłem sobie konto na lubimyczytac. Tutaj mój profil, jak coś to możecie zapraszać :)
http://lubimyczytac.pl/profil/343536/bieniol


done

Graham Masterton Fan Detected.

Co polecasz na początek tego autora? Od dawna się zbieram na niego. :)

This post was edited by Carax on Jan 16 2014 03:03pm
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
Jan 16 2014 03:12pm
Quote (Carax @ Jan 16 2014 10:02pm)
done

Graham Masterton Fan Detected.

Co polecasz na początek tego autora? Od dawna się zbieram na niego. :)


:) żona mnie zaraziła jego twórczością :)
Pierwsza jego książka jaką przeczytałem( i pewnie dlatego przy nim zostałem )to Czarny Anioł. Chyba najbardziej krwawa, że tak powiem. Fajna jest saga Wojowników Nocy, na początek możesz też przeczytać np. Drapieżcy, Demony Normandii albo Dziecko Ciemności. Bardzo fajne pozycje :)
Member
Posts: 11,557
Joined: Jul 10 2012
Gold: 0.00
Jan 16 2014 03:15pm
Quote (Bieniol @ Jan 16 2014 11:12pm)
:) żona mnie zaraziła jego twórczością :)
Pierwsza jego książka jaką przeczytałem( i pewnie dlatego przy nim zostałem )to Czarny Anioł. Chyba najbardziej krwawa, że tak powiem. Fajna jest saga Wojowników Nocy, na początek możesz też przeczytać np. Drapieżcy, Demony Normandii albo Dziecko Ciemności. Bardzo fajne pozycje :)


Ok. Dzięki za wprowadzenie :)

INB4. wysłałem Ci zapkę na portalu. Jest jeszcze view, cOr i Wrobel.

This post was edited by Carax on Jan 16 2014 03:18pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1147148149150151205Next
Add Reply New Topic New Poll