Quote (Zenek @ Nov 21 2010 04:06pm)
Zdajesz sobie sprawę jak ogromny spoiler właśnie zrobiłeś?
Przecież najpierw zrobił to crunk_mp.
edit: Chyba, że mówisz o spoilerze Fight cluba, ale chyba już wszyscy to oglądali

A wracając do:
Quote (Zenek @ Nov 20 2010 04:57pm)
Nie, nie i nie! Zdecydowanie się nie zgadzam.
Law Abidin Citizen był przekombinowanym, efekciarskim średniakiem z kiepskim zakończeniem i sztampowymi postaciami.
Motyw zemsty? W porządku, ale cała reszta? Czysta fantastyka.
Pisałem, że film był świetny w trakcie jego trwania i po jego całkowitym obejrzeniu, mogę się zgodzić z tą opinią.Sądziłem, że akcja pójdzie w zupełnie innym kierunku, trochę się zawiodłem postacią kolejnego McGyvera, zakończenie zupełnie mi się nie podobało, a doszukiwać się jakiejkolwiek prawdy w tej produkcji, to raczej kiepskie rozwiązanie.
Nie zmienia to faktu, że oglądało się przyjemnie, oczekiwania jednak były zdecydowanie większe.
This post was edited by Rafalek on Nov 21 2010 08:41am