Quote (mefivsz @ Jan 9 2012 09:51pm)
Wlasnie sobie wlaczylem kompa i chce pograc i po 2 minutach mnie wywala z servera: Rozłączenie z grą: wyrzucił Cię PunkBuster. Podany powód: PunkBuster kicked player 'mefivsz' (for 2 minutes) ... Violation (IGNORING QUERIES)
o Co chodzi ?!?!
Pewnie jakiś głupi błąd. Szukaj następnej gry. Jak po 5grach będzie się powtarzać to możesz się zacząć martwić.