d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 3 > Temat Oficjalny
Prev1146147148149150211Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
Dec 31 2011 08:45am
moze mi ktos podac losowy kod na B2K na ps3?
oczywko zużyty
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jan 3 2012 11:08am
Quote (kubaba5 @ Dec 31 2011 10:45am)
moze mi ktos podac losowy kod na B2K na ps3?
oczywko zużyty


zapytaj w temacie o ps3

jak tam gracie jeszcze w bf3 ?
w lutym nowy patch ma wyjsc
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Jan 3 2012 11:41am
Quote (Patryk1991 @ Jan 3 2012 07:08pm)
zapytaj w temacie o ps3

jak tam gracie jeszcze w bf3 ?
w lutym nowy patch ma wyjsc


ja gram od czasu doczasu
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jan 5 2012 02:53pm
do gory :)

Member
Posts: 9,823
Joined: Jan 5 2007
Gold: 13.37
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Jan 8 2012 04:40am
idzie jakos zgłosic cheatera do EA ?
i jak to udowodnic ?
Member
Posts: 8,473
Joined: Jul 1 2010
Gold: 5.00
Warn: 30%
Jan 8 2012 09:17am
miał ktoś taki przykry problem, że juz od poczatku grania (pierwsza misja) jak tylko dostaje pistolet i mozliwosc samodzielnego poruszania sie, moja postac zaczyna bez przerwy krecic sie w prawo lub lewo. zmiana sensitiva tylko zmniejsza predkosc obracania sie...
Member
Posts: 13,190
Joined: Apr 24 2006
Gold: 14.00
Jan 9 2012 01:51pm
Wlasnie sobie wlaczylem kompa i chce pograc i po 2 minutach mnie wywala z servera: Rozłączenie z grą: wyrzucił Cię PunkBuster. Podany powód: PunkBuster kicked player 'mefivsz' (for 2 minutes) ... Violation (IGNORING QUERIES)

o Co chodzi ?!?!
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold: 100.00
Jan 9 2012 01:54pm
Quote (mefivsz @ Jan 9 2012 09:51pm)
Wlasnie sobie wlaczylem kompa i chce pograc i po 2 minutach mnie wywala z servera: Rozłączenie z grą: wyrzucił Cię PunkBuster. Podany powód: PunkBuster kicked player 'mefivsz' (for 2 minutes) ... Violation (IGNORING QUERIES)

o Co chodzi ?!?!


Pewnie jakiś głupi błąd. Szukaj następnej gry. Jak po 5grach będzie się powtarzać to możesz się zacząć martwić.
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
Jan 9 2012 02:06pm
ej wie ktos z was jak do chuja zestrzelic cokolwiek na poczatku z tych jebanych odrzutowcow?
przeciez one sie poruszaja tak szybko a masz do wyboru tylko miniguna i nic nie widzisz.
Nawet kuzwa flar nie ma zeby przed innymi sie bronic...
macie jakies rady?
Go Back To Polska Topic List
Prev1146147148149150211Next
Add Reply New Topic New Poll