d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev1146147148149150206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,535
Joined: Jul 30 2003
Gold: 0.00
Sep 5 2011 01:19pm
Quote (ARRY @ Sep 5 2011 07:18pm)
nie morzna chyba


stary człowiek i morze eheh
Banned
Posts: 4
Joined: Mar 21 2009
Gold: 0.00
Sep 5 2011 01:37pm
elo mam pytanie jak wyglada sprawa z honem jesli chodzi o platnosc jesli mozecie to wytlumaczcie mi lub wyslijcie link gdzie to jest opisane
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Sep 5 2011 01:38pm
Quote (Dantej666 @ 5 Sep 2011 21:37)
elo mam pytanie jak wyglada sprawa z honem jesli chodzi o platnosc jesli mozecie to wytlumaczcie mi lub wyslijcie link gdzie to jest opisane


aktualnie jest darmowy, masz rotacje herosow jak w lolu, mozesz ich tez kupowac za monetki zarobione w grze/zakupione za $$
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Sep 5 2011 01:39pm
Quote (Dantej666 @ 5 Sep 2011 21:37)
elo mam pytanie jak wyglada sprawa z honem jesli chodzi o platnosc jesli mozecie to wytlumaczcie mi lub wyslijcie link gdzie to jest opisane


Jest darmowy. Mozesz postacie i skiny do nich kupowac za zlote monetki kupowane za dolary, albo za srebrne monetki zdobywane w matchmakingu. Wszelkie przelewy gotowkowe mozna robic paypalem.
Banned
Posts: 4
Joined: Mar 21 2009
Gold: 0.00
Sep 5 2011 01:39pm
Quote (fro5tbite @ Sep 5 2011 08:38pm)
aktualnie jest darmowy, masz rotacje herosow jak w lolu, mozesz ich tez kupowac za monetki zarobione w grze/zakupione za $$


jak wyglada sprawa z zarabianiem monet w grze? moge za nie kupic jedynie herosy? i czy wszystkie postacie kosztuja rowno /ile sie na nie zbiera
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Sep 5 2011 01:41pm
Quote (Dantej666 @ 5 Sep 2011 21:39)
jak wyglada sprawa z zarabianiem monet w grze? moge za nie kupic jedynie herosy? i czy wszystkie postacie kosztuja rowno /ile sie na nie zbiera


Rozni hero kosztuja rozne ilosci monetek. Jakies 20-40 gier styknie, zeby kupic jednego. No i co tydzien 10 nowych hero jest darmowych.
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Sep 5 2011 01:41pm
Quote (Dantej666 @ 5 Sep 2011 21:39)
jak wyglada sprawa z zarabianiem monet w grze? moge za nie kupic jedynie herosy? i czy wszystkie postacie kosztuja rowno /ile sie na nie zbiera


tu ci nie pomoge, bo zakupilem konto jeszcze zanim byl free to play, wiec mam odblokowane wszystkie :P sprawdz sobie ile tam kosztuja.
Banned
Posts: 4
Joined: Mar 21 2009
Gold: 0.00
Sep 5 2011 01:43pm
ok
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Sep 5 2011 01:50pm
Quote (Saygon @ Sep 5 2011 09:41pm)
Rozni hero kosztuja rozne ilosci monetek. Jakies 20-40 gier styknie, zeby kupic jednego. No i co tydzien 10 nowych hero jest darmowych.


Nie zgadzam się!
Mam na ten temat inne zdanie.
Member
Posts: 7,255
Joined: Feb 13 2009
Gold: 0.00
Sep 5 2011 01:56pm
jbc to moge sprzedac/oddac w dobre rece konto hona ze stara joing data, zagrane na nim jest moze ze 150 gier, z czego ok 100 moich, nie uruchamialem tego od marca, wiec nie wiem czy cos sie zmienilo

gra mi strasznie mi nie podszedla wole lola, ale co kto lubi, czekam na dote 2 i sprzedam konto lola chyba tez w pizdu
Go Back To Polska Topic List
Prev1146147148149150206Next
Add Reply New Topic New Poll