d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev1146147148149150205Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,557
Joined: Jul 10 2012
Gold: 0.00
Jan 15 2014 02:20am
Quote (viewprofile @ Jan 15 2014 01:20am)
Poki co skonczylem uzupelniac tym co mam w domu lub co utkwilo mi w pamieci.
Jakby kogoś interesowało, to narazie bez ocen:
http://lubimyczytac.pl/profil/343403/idid/biblioteczka/lista



Dodałem. Mam nadzieje, ze dobrego.


No, no, no. Na piłce nożne to może i się nie znasz, a ta lista robi wrażenie. Gratulacje bardzo dobre gustu.

Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jan 15 2014 02:28am
http://lubimyczytac.pl/profil/343607/cor/polka/2200554/przeczytane/miniatury

jak ktos jeszcze ma profil to inv ;]

This post was edited by cOr on Jan 15 2014 02:29am
Member
Posts: 11,557
Joined: Jul 10 2012
Gold: 0.00
Jan 15 2014 02:30am
Quote (cOr @ Jan 15 2014 10:28am)


Ja potem też będę zakładał to Was zaproszę.

Mitologia mnie zabiła, ale jakby nie patrzeć to przecież + 1 :D

This post was edited by Carax on Jan 15 2014 02:31am
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jan 15 2014 02:32am
Quote (Carax @ 15 Jan 2014 10:30)
Ja potem też będę zakładał to Was zaproszę.

Mitologia mnie zabiła, ale jakby nie patrzeć to przecież + 1 :D


dodalem bardziej z rozpedu, zmiescila sie na polce z fantasy a jechalem po kolei
jak bede chcial +1 to mam jeszcze 2 polki lektur itp ;]
Member
Posts: 11,557
Joined: Jul 10 2012
Gold: 0.00
Jan 15 2014 02:36am
Quote (cOr @ Jan 15 2014 10:32am)
dodalem bardziej z rozpedu, zmiescila sie na polce z fantasy a jechalem po kolei
jak bede chcial +1 to mam jeszcze 2 polki lektur itp ;]


ja właśnie czytam również sensację/kryminał/thriller więc impetu takiego jak u Ciebie i viewprofile może nie być.
Member
Posts: 4,116
Joined: Jul 28 2013
Gold: 46.25
Warn: 20%
Jan 15 2014 05:42am
Dzisiaj zamówie jakieś 2 pozycje tego Pratchetta. Szkoda nie skorzystać, ale musze się upewnić jaką jego książke ma dla mnie kumpel, żeby jej nie zdublować.

Quote (Carax @ Jan 15 2014 10:20am)
No, no, no. Na piłce nożne to może i się nie znasz, a ta lista robi wrażenie. Gratulacje bardzo dobre gustu.


Nie pierzemy tutaj brudów z tematu pilki noznej kolego. Jesli chodzi o pilke nozna to mozemy wyzwac sie na calym forum, tylko nie w tym powaznym temacie! ;)
Member
Posts: 11,557
Joined: Jul 10 2012
Gold: 0.00
Jan 15 2014 06:23am
Quote (viewprofile @ Jan 15 2014 01:42pm)
Dzisiaj zamówie jakieś 2 pozycje tego Pratchetta. Szkoda nie skorzystać, ale musze się upewnić jaką jego książke ma dla mnie kumpel, żeby jej nie zdublować.



Nie pierzemy tutaj brudów z tematu pilki noznej kolego. Jesli chodzi o pilke nozna to mozemy wyzwac sie na calym forum, tylko nie w tym powaznym temacie! ;)


IMHO to ostatni normalny temat, gdzie można normalnie pogadać i to na poważnie.

Wysłałem Ci zapkę na lubimyczytac. Przerzucałem Twoją listę i coR'a. Kilka pozycji wpadło mi już w oko.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jan 15 2014 08:17am
Quote (Carax @ 15 Jan 2014 14:23)
IMHO to ostatni normalny temat, gdzie można normalnie pogadać i to na poważnie.

Wysłałem Ci zapkę na lubimyczytac. Przerzucałem Twoją listę i coR'a. Kilka pozycji wpadło mi już w oko.


jeszcze temat o bieganiu jest ok ;]
btw trzeba brac poprawke ze jeszcze nie dodalismy tam ocen, czesto 'przeczytana' nie oznacza dobra czy godna polecenia ;] w wolnej chwili dodam jakies oceny zeby np przestrzec przed crapem typu klamca tom 3/4
Member
Posts: 6,749
Joined: Oct 7 2008
Gold: 14.10
Jan 15 2014 09:11am
Quote (viewprofile @ Jan 14 2014 10:35pm)
Jest jeszcze jedna opcja dla łakomych. Proszynski i S-ka ma teraz 40% zniżnika na Pratchetta. Wystarczy wbić do nich na strone, wybrać coś od Terrego, a w koszyku w kodzie promocyjnym wpisać "Pratchett".
Również fajna sprawa, bo rzadko trafiają się książki typa < 20 zł, a tutaj praktycznie każda tyle kosztuje.



No to za te ceny nawet bym sie sekundy nie zastanawial.



poszedł inv



nic nie dostałem, ja tobie wysle,do Cor i Carax tez poszły invy

This post was edited by Wrobel on Jan 15 2014 09:13am
Member
Posts: 4,116
Joined: Jul 28 2013
Gold: 46.25
Warn: 20%
Jan 15 2014 11:57am
Quote (Wrobel @ Jan 15 2014 05:11pm)
nic nie dostałem, ja tobie wysle,do Cor i Carax tez poszły invy


To nie wiem ocb. cOrowi tez nie doszlo.

This post was edited by viewprofile on Jan 15 2014 11:59am
Go Back To Polska Topic List
Prev1146147148149150205Next
Add Reply New Topic New Poll