d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Filmy / Movies > Oficjalny Topic
Prev11461471481491501410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,881
Joined: Apr 17 2008
Gold: 15.00
Nov 20 2010 09:12am
Quote (Zenek @ Nov 20 2010 04:08pm)
Na taką ocenę zasługuje film niecodzienny, wybitny i przełamujący schematy.
Law Abiding Citizen w żadnym wypadku takim nie był także można tu jedynie dyskutować o braku doświadczenia filmowego.

Co do taksówkarza - jak najbardziej polecam ale ostrzegam, że film jest dosyć ciężki i ma już swoje lata.
Podstawa dla każdego kinomaniaka naturalnie.


Nie razi mnie to że film ma swoje lata, czasem fajnie jest zobaczyc dobrych aktorow za młodu ;P
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Nov 20 2010 09:15am
Quote (Zenek @ 20 Nov 2010 16:08)
Na taką ocenę zasługuje film niecodzienny, wybitny i przełamujący schematy.


Taki jest ten film:
Quote (crunk_mp @ 12 Nov 2010 18:16)

Mr. Brooks 2007
Morderca. Tytułowy Pan Brooks ma swoja firmę, lecz ma słabość do zabijania ludzi, jara go to jak nic innego.
Walczy z tym lecz jest cięzko, ponieważ Marshal nie daje mu spokoju. Marshal to takie jakby alter ego
Pana Brooksa. Mi sie taki motyw osobiscie bardzo podoba, przedstawienie mysli genialnego czlowieka w postaci rozmowy
z "przyjacielem". Za to ogromny +. Kiedys podobny motyw widzialem w "Oku obserwatora".
Nie bede więcej zdradzał fabuły, po prostu trzeba to zobaczyć samemu. :)
Jak dla mnie film bardzo dobry. Polecam.

Bumpe jeszcze raz bo imo warto obejrzeć.
Member
Posts: 4,995
Joined: Aug 8 2003
Gold: 10,029.00
Nov 20 2010 09:17am
Quote (Milkesso @ Nov 20 2010 05:12pm)
Nie razi mnie to że film ma swoje lata, czasem fajnie jest zobaczyc dobrych aktorow za młodu ;P


Zależy do czego jesteś przyzwyczajony. Taksówkarz w tym wypadku to taki ponury dramat, którego nie zaliczyłbym do kategorii filmów rekreacyjnych.
Typowy pożeracz popkornu byłby raczej zawiedziony po seansie (bez obrazy).

Quote (crunk_mp @ Nov 20 2010 05:15pm)
Taki jest ten film:

Bumpe jeszcze raz bo imo warto obejrzeć.


Moim zdaniem Costner zaskoczył u zmierzchu jego kariery - świetna rola, diabelnie interesujące dialogi.
Szkoda, że teraz film przejawia bardzo dużo podobieństw do Dextera przez co wydaje się jakbyśmy już gdzieś to wszystko widzieli.
Nie mniej jednak pozycja obowiązkowa.

Quote (Milkesso @ Nov 20 2010 05:21pm)
Dramaty to akurat filmy które lubie oglądać bardziej niż jakikolwiek inny gatunek wiec nie powinno byc problemu ;)


Życzę przyjemnego seansu w takim razie. ;)

This post was edited by Zenek on Nov 20 2010 09:24am
Member
Posts: 9,881
Joined: Apr 17 2008
Gold: 15.00
Nov 20 2010 09:21am
Quote (Zenek @ Nov 20 2010 04:17pm)
Zależy do czego jesteś przyzwyczajony. Taksówkarz w tym wypadku to taki ponury dramat, którego nie zaliczyłbym do kategorii filmów rekreacyjnych.
Typowy pożeracz popkornu byłby raczej zawiedziony po seansie (bez obrazy).


Dramaty to akurat filmy które lubie oglądać bardziej niż jakikolwiek inny gatunek wiec nie powinno byc problemu ;)

This post was edited by Milkesso on Nov 20 2010 09:21am
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Nov 20 2010 09:43am
Quote (Milkesso @ Nov 20 2010 04:01pm)
Jak dla mnie ten film ma ocene 9/10. O gustach się nie dyskutuje ;P

btw. oglądał ktos film pt "taksówkarz"? warto obejrzec?


Taksówkarz jest świetny, gorąco polecam. I młody DeNiro, heh, kawał świetnej roboty odwalił.
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Nov 20 2010 02:48pm
Member
Posts: 17,642
Joined: Aug 8 2006
Gold: Locked
Nov 20 2010 06:33pm
Quote (crunk_mp @ Nov 20 2010 03:15pm)
Taki jest ten film:
(Mr. Brooks)
Bumpe jeszcze raz bo imo warto obejrzeć.


Ooo swietny film, polecam. Sam chyba zaraz obejrze drugi raz bo mi przypomniales :P
Member
Posts: 4,995
Joined: Aug 8 2003
Gold: 10,029.00
Nov 21 2010 07:29am
Quote (rollen @ Nov 20 2010 10:48pm)
http://www.youtube.com/watch?v=a0b90YppquE


Muszę przyznać, że intrygujący dokument. Chyba się skuszę i obejrzę.
Member
Posts: 9,881
Joined: Apr 17 2008
Gold: 15.00
Nov 21 2010 07:40am
Quote (Vkar @ Nov 21 2010 01:33am)
Ooo swietny film, polecam. Sam chyba zaraz obejrze drugi raz bo mi przypomniales :P


Widzę że same pozytywne opinie co do tego filmu. Trzeba będzie pożyczyć :)
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Nov 21 2010 07:44am
Quote (Milkesso @ 21 Nov 2010 14:40)
Widzę że same pozytywne opinie co do tego filmu. Trzeba będzie pożyczyć :)


Polecam, juz chyba mój 3 post w tym temacie nt tego filmu, ale na prawdę warto.
Obejrzyj obowiązkowo.

Szukam filmów w których jest motyw rozmowy z kims wyimaginowanym.
Tak jak było w Oku Obserwatora, czy w Mr Brooksie.

Ciezko mi jest troche zebrać myśli i napisać konkretnie o co mi chodzi, ale mam nadzieje ze wiecie ocb.
Go Back To Polska Topic List
Prev11461471481491501410Next
Add Reply New Topic New Poll