Quote (Milkesso @ Nov 20 2010 05:12pm)
Nie razi mnie to że film ma swoje lata, czasem fajnie jest zobaczyc dobrych aktorow za młodu ;P
Zależy do czego jesteś przyzwyczajony. Taksówkarz w tym wypadku to taki ponury dramat, którego nie zaliczyłbym do kategorii filmów rekreacyjnych.
Typowy pożeracz popkornu byłby raczej zawiedziony po seansie (bez obrazy).
Quote (crunk_mp @ Nov 20 2010 05:15pm)
Taki jest ten film:
Bumpe jeszcze raz bo imo warto obejrzeć.
Moim zdaniem Costner zaskoczył u zmierzchu jego kariery - świetna rola, diabelnie interesujące dialogi.
Szkoda, że teraz film przejawia bardzo dużo podobieństw do Dextera przez co wydaje się jakbyśmy już gdzieś to wszystko widzieli.
Nie mniej jednak pozycja obowiązkowa.
Quote (Milkesso @ Nov 20 2010 05:21pm)
Dramaty to akurat filmy które lubie oglądać bardziej niż jakikolwiek inny gatunek wiec nie powinno byc problemu

Życzę przyjemnego seansu w takim razie.
This post was edited by Zenek on Nov 20 2010 09:24am