Quote (nerok @ Dec 28 2011 04:45pm)
Rozłączenie z grą: wyrzucił Cię PunkBuster. Podany powód: PunkBuster kicked player 'ha7eU' (for 0 minutes) ... Sorry, players from Poland are not allowed." [Admin Decision]
jebane szwaby
Wow...ja praktycznie tylko na szwabskich serverach gram, ale z tym się nie spotkałem...słabo
Quote (mic9292 @ Dec 29 2011 01:14pm)
Jest ktoś zainteresowany pograć w trybie współpracy ?
ja bardzo chętnie, mozesz mnie dodać -> mefivsz
This post was edited by mefivsz on Dec 29 2011 08:04am