d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 3 > Temat Oficjalny
Prev1145146147148149211Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,513
Joined: Dec 5 2006
Gold: 158.75
Dec 29 2011 05:14am
Jest ktoś zainteresowany pograć w trybie współpracy ?
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
Dec 29 2011 05:25am
tak kloce ! platyna w bf3 2dni i 19h 22min do 45 !
Member
Posts: 23,728
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Dec 29 2011 05:38am
Quote (mic9292 @ 29 Dec 2011 12:14)
Jest ktoś zainteresowany pograć w trybie współpracy ?


dodaj mnie "timilosz",tylko teraz mi sie nie chce grac wspolpracy

This post was edited by colos on Dec 29 2011 05:38am
Member
Posts: 13,190
Joined: Apr 24 2006
Gold: 14.00
Dec 29 2011 08:01am
Quote (nerok @ Dec 28 2011 04:45pm)
Rozłączenie z grą: wyrzucił Cię PunkBuster. Podany powód: PunkBuster kicked player 'ha7eU' (for 0 minutes) ... Sorry, players from Poland are not allowed." [Admin Decision]

jebane szwaby


Wow...ja praktycznie tylko na szwabskich serverach gram, ale z tym się nie spotkałem...słabo :blink:

Quote (mic9292 @ Dec 29 2011 01:14pm)
Jest ktoś zainteresowany pograć w trybie współpracy ?


ja bardzo chętnie, mozesz mnie dodać -> mefivsz

This post was edited by mefivsz on Dec 29 2011 08:04am
Member
Posts: 10,513
Joined: Dec 5 2006
Gold: 158.75
Dec 29 2011 05:33pm
wysłałem zaproszenia. Jak ktoś byłby jeszcze chętny to zapraszać -> Mic922

This post was edited by mic9292 on Dec 29 2011 05:33pm
Member
Posts: 23,728
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Dec 30 2011 09:32am
JAPIERDOLE GERY TO MISTRZOWIE

Rozłączenie z grą: masz zakaz wstępu na ten serwer. Powód: Please choose a server in your own country!
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Dec 30 2011 09:36am
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Dec 30 2011 10:58am
Te szfaby to jednak pojebany narod w chuj :) zabil mnie admin i automatycznie wyskoczyl napis zostales zabity przez admina ble ble ble... napisalem hahaha i kick :D
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Dec 30 2011 11:03am
Member
Posts: 6,180
Joined: May 19 2007
Gold: 24.00
Dec 30 2011 03:06pm
Szlag.. do wczoraj po kilku/kilkunastu minutach gry mam zupełny frozen i tylko reset pomaga ;( - ma ktos podobnie?
Go Back To Polska Topic List
Prev1145146147148149211Next
Add Reply New Topic New Poll