Quote (Milkesso @ Nov 20 2010 05:01pm)
Jak dla mnie ten film ma ocene 9/10. O gustach się nie dyskutuje ;P
btw. oglądał ktos film pt "taksówkarz"? warto obejrzec?
Na taką ocenę zasługuje film niecodzienny, wybitny i przełamujący schematy.
Law Abiding Citizen w żadnym wypadku takim nie był także można tu jedynie dyskutować o braku doświadczenia filmowego.
Co do taksówkarza - jak najbardziej polecam ale ostrzegam, że film jest dosyć ciężki i ma już swoje lata.
Podstawa dla każdego kinomaniaka naturalnie.