d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Hearthstone > Temat Oficjalny
Prev1144145146147148573Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Dec 28 2013 06:57am
Quote (myr00n @ Dec 28 2013 01:56pm)
potem zarzuce, ale pamietaj ze oprocz raga masz w nim jeszcze 4 legendy


No wczoraj sobie ysere zrobiłem :P Dwie inne legendy sobie zastąpię czymś.
Member
Posts: 2,450
Joined: Jan 30 2006
Gold: 3.00
Dec 28 2013 07:27am
Na arenie dużo zależy od decku, wiele od umiejętności, ale jeszcze więcej od tego, kogo Ci wylosuje. Czasami przy 7 winach mam ludzi, którzy całą turę celują w faerie dragona flipem maga i się dziwią, że nie mogą strzelić, dopiero jak pali się lont coś innego próbują zrobić. Niewiele wiedzą o grze, ale mają dobry deck, oczywiście przeważnie to się tyczy magów. Innym razem prz 0-2 dostaję gościa z 2 legendami, 2 epikami, który zastanawia się nad ruchem 3 sekundy, bo ma takie kart. Sam miałem 12 winów przy teoretycznie słabiutkim decku i 3 przy decku, po którym spodziewałem się minimum 8-9. Przed chwilą trzy gry pod rząd goście mieli po 3 epiki/legendy do 9 rundy w różnej konfiguracji, jeden gościu podwójną Yserę. Nie wszystko zależy od nas na arenie, tam jest dużo losowości, a rozbieżności w sile decków ogromne. W tym tygodniu przy 9 winach gościou mnie rozwalił, magiem, bo miał 2 blizzardy, 2 flamestriki, 3 poly, 3 fire, 3 cone of cold - da się z tym wygrać, ale przeciwnikowi musiałby fatalnie losować karty. Czasami przy 10 winach wygrywam w 6 tur, a wcześniej w 3 rundzie rozwalił mnie gościu w 5. Nie oznacza to, że ktoś był słaby - przy decku z 25-28 kartami ciężko coś planować i wiele zależy od ciągnięcia akrt. To jednak urok areny, trzeba mieć jednak tego świadomość, że nie każda gra jest do wygrania. Trump miał tydzień temu 3 areny pod rząd po 2-3 zwyciestwa. Ek0p też miał słabsze występy. Gram na obu serwerach i imo, po obserwacji streamów Ek0pa i Trumpa oraz własnej grze: na serewrach US jest nieco niższy poziom, ale to nie jest dziwne.
System doboru przeciwnika nie jest idealny, nie zawsze dobiera kogoś z tą samą ilościa zwycięstw. Na streamach widać, jak przy 11 zwycięstwach grają dwa razy pod rząd z tą samą osobą, co nie powinno mieć miejsca - po pierwszej grze wygrany powinien teoretycznie zakończyć arenę. Widziałem również, jak dwóch streamerów na raz grało na arenie dwa razy pod rząd przeciwko sobie, obaj streamowali, jeden miał 3 drugi 6 winów.
Czasami ma się deck bez hard removali i wylosuje się w ciągu 6 gier 5 druidów z napakowanymi tauntami i cięzko wtedy się gra. Wiele razy mam deck, po którym od razu wiem, że z warriorem lub rogalem nie mam szans, tak bywa.

This post was edited by Insent on Dec 28 2013 07:29am
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Dec 28 2013 07:47am
Quote (Insent @ Dec 28 2013 01:27pm)
Na arenie dużo zależy od decku, wiele od umiejętności, ale jeszcze więcej od tego, kogo Ci wylosuje. Czasami przy 7 winach mam ludzi, którzy całą turę celują w faerie dragona flipem maga i się dziwią, że nie mogą strzelić, dopiero jak pali się lont coś innego próbują zrobić. Niewiele wiedzą o grze, ale mają dobry deck, oczywiście przeważnie to się tyczy magów. Innym razem prz 0-2 dostaję gościa z 2 legendami, 2 epikami, który zastanawia się nad ruchem 3 sekundy, bo ma takie kart. Sam miałem 12 winów przy teoretycznie słabiutkim decku i 3 przy decku, po którym spodziewałem się minimum 8-9. Przed chwilą trzy gry pod rząd goście mieli po 3 epiki/legendy do 9 rundy w różnej konfiguracji, jeden gościu podwójną Yserę. Nie wszystko zależy od nas na arenie, tam jest dużo losowości, a rozbieżności w sile decków  ogromne. W tym tygodniu przy 9 winach gościou mnie rozwalił, magiem, bo miał 2 blizzardy, 2 flamestriki, 3 poly, 3 fire, 3 cone of cold - da się z tym wygrać, ale przeciwnikowi musiałby fatalnie losować karty. Czasami przy 10 winach wygrywam w 6 tur, a wcześniej w 3 rundzie rozwalił mnie gościu w 5. Nie oznacza to, że ktoś był słaby - przy decku z 25-28 kartami ciężko coś planować i wiele zależy od ciągnięcia akrt. To jednak urok areny, trzeba mieć jednak tego świadomość, że nie każda gra jest do wygrania. Trump miał tydzień temu 3 areny pod rząd po 2-3 zwyciestwa. Ek0p też miał słabsze występy. Gram na obu serwerach i imo, po obserwacji streamów Ek0pa i Trumpa oraz własnej grze: na serewrach US jest nieco niższy poziom, ale to nie jest dziwne.
System doboru przeciwnika nie jest idealny, nie zawsze dobiera kogoś z tą samą ilościa zwycięstw. Na streamach widać, jak przy 11 zwycięstwach grają dwa razy pod rząd z tą samą osobą, co nie powinno mieć miejsca - po pierwszej grze wygrany powinien teoretycznie zakończyć arenę. Widziałem również, jak dwóch streamerów na raz grało na arenie dwa razy pod rząd przeciwko sobie, obaj streamowali, jeden miał 3 drugi 6 winów.
Czasami ma się deck bez hard removali i wylosuje się w ciągu 6 gier 5 druidów z napakowanymi tauntami i cięzko wtedy się gra. Wiele razy mam deck, po którym od razu wiem, że z warriorem lub rogalem nie mam szans, tak bywa.


Na arenach US jest słabsze, bo mają iloraz inteligencji ziemniaka, na constructed jest mocne, bo mają mocne karty (us miało premiera miesiąc wcześniej niż eu)
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Dec 28 2013 02:34pm
czemu rouge moze mi zabic postac "skrytobójstwem"' jesli mialem na niej boska tarcze?
/e bo chyba inne czary to powstrzymuje czy juz mi sie wszystko pojebało?

This post was edited by kacperq on Dec 28 2013 02:34pm
Member
Posts: 699
Joined: Dec 26 2013
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 28 2013 02:38pm
Quote (kacperq @ Dec 28 2013 09:34pm)
czemu rouge moze mi zabic postac "skrytobójstwem"' jesli mialem na niej boska tarcze?
/e bo chyba inne czary to powstrzymuje czy juz mi sie wszystko pojebało?


to dlatego, ze masz polska wersje gry
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Dec 28 2013 02:38pm
Quote (VoiceOfHell @ Dec 28 2013 08:38pm)
to dlatego, ze masz polska wersje gry


tak podejrzewałem
Member
Posts: 11,637
Joined: Jun 10 2006
Gold: 2,460.05
Dec 28 2013 02:50pm
Quote (kacperq @ Dec 28 2013 02:34pm)
czemu rouge moze mi zabic postac "skrytobójstwem"' jesli mialem na niej boska tarcze?
/e bo chyba inne czary to powstrzymuje czy juz mi sie wszystko pojebało?


Bubble tylko broni przed damage, assassin niszczy karate bez zadawania dmg.
Member
Posts: 699
Joined: Dec 26 2013
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 28 2013 02:51pm
jako, ze jestem prawilnym uzytkownikiem to sprobuje jednak pomoc
skrytobojstwo - assasinate? jezeli tak to pisze na karcie, ze niszczy miniona, a nie zadaje dmg
boska tarcza hamuje jedynie dzialanie direct/aoe dmg typu deal x dmg/dmg minionow
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Dec 28 2013 03:01pm
Quote (VoiceOfHell @ Dec 28 2013 08:51pm)
jako, ze jestem prawilnym uzytkownikiem to sprobuje jednak pomoc
skrytobojstwo - assasinate? jezeli tak to pisze na karcie, ze niszczy miniona, a nie zadaje dmg
boska tarcza hamuje jedynie dzialanie direct/aoe dmg typu deal x dmg/dmg minionow


Quote (nomadwgk @ Dec 28 2013 08:50pm)
Bubble tylko broni przed damage, assassin niszczy karate bez zadawania dmg.


dziękuje serdecznie
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Dec 28 2013 05:56pm
Quote (Insent @ 28 Dec 2013 14:27)
Na arenie dużo zależy od decku, wiele od umiejętności, ale jeszcze więcej od tego, kogo Ci wylosuje. Czasami przy 7 winach mam ludzi, którzy całą turę celują w faerie dragona flipem maga i się dziwią, że nie mogą strzelić, dopiero jak pali się lont coś innego próbują zrobić. Niewiele wiedzą o grze, ale mają dobry deck, oczywiście przeważnie to się tyczy magów. Innym razem prz 0-2 dostaję gościa z 2 legendami, 2 epikami, który zastanawia się nad ruchem 3 sekundy, bo ma takie kart. Sam miałem 12 winów przy teoretycznie słabiutkim decku i 3 przy decku, po którym spodziewałem się minimum 8-9. Przed chwilą trzy gry pod rząd goście mieli po 3 epiki/legendy do 9 rundy w różnej konfiguracji, jeden gościu podwójną Yserę. Nie wszystko zależy od nas na arenie, tam jest dużo losowości, a rozbieżności w sile decków  ogromne. W tym tygodniu przy 9 winach gościou mnie rozwalił, magiem, bo miał 2 blizzardy, 2 flamestriki, 3 poly, 3 fire, 3 cone of cold - da się z tym wygrać, ale przeciwnikowi musiałby fatalnie losować karty. Czasami przy 10 winach wygrywam w 6 tur, a wcześniej w 3 rundzie rozwalił mnie gościu w 5. Nie oznacza to, że ktoś był słaby - przy decku z 25-28 kartami ciężko coś planować i wiele zależy od ciągnięcia akrt. To jednak urok areny, trzeba mieć jednak tego świadomość, że nie każda gra jest do wygrania. Trump miał tydzień temu 3 areny pod rząd po 2-3 zwyciestwa. Ek0p też miał słabsze występy. Gram na obu serwerach i imo, po obserwacji streamów Ek0pa i Trumpa oraz własnej grze: na serewrach US jest nieco niższy poziom, ale to nie jest dziwne.
System doboru przeciwnika nie jest idealny, nie zawsze dobiera kogoś z tą samą ilościa zwycięstw. Na streamach widać, jak przy 11 zwycięstwach grają dwa razy pod rząd z tą samą osobą, co nie powinno mieć miejsca - po pierwszej grze wygrany powinien teoretycznie zakończyć arenę. Widziałem również, jak dwóch streamerów na raz grało na arenie dwa razy pod rząd przeciwko sobie, obaj streamowali, jeden miał 3 drugi 6 winów.
Czasami ma się deck bez hard removali i wylosuje się w ciągu 6 gier 5 druidów z napakowanymi tauntami i cięzko wtedy się gra. Wiele razy mam deck, po którym od razu wiem, że z warriorem lub rogalem nie mam szans, tak bywa.


sorry kolego, dalej nie czytam

80% gry w hsa to skill
Go Back To Polska Topic List
Prev1144145146147148573Next
Add Reply New Topic New Poll