d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 3 > Temat Oficjalny
Prev1144145146147148211Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Dec 28 2011 08:48am
Quote (nerok @ 28 Dec 2011 15:45)
Rozłączenie z grą: wyrzucił Cię PunkBuster. Podany powód: PunkBuster kicked player 'ha7eU' (for 0 minutes) ... Sorry, players from Poland are not allowed." [Admin Decision]

jebane szwaby


ciekawe czemu nie chca polaczkow na servie :rolleyes:
Member
Posts: 18,288
Joined: May 7 2007
Gold: 6.88
Warn: 20%
Dec 28 2011 08:52am
Quote (nerok @ 28 Dec 2011 16:45)
Rozłączenie z grą: wyrzucił Cię PunkBuster. Podany powód: PunkBuster kicked player 'ha7eU' (for 0 minutes) ... Sorry, players from Poland are not allowed." [Admin Decision]

jebane szwaby


dobrze, ze na konsolach nie maja takiej wladzy B)
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Dec 28 2011 09:06am
Nie wiem dokładnie na jakich zasadach stawia się serwery do BF3, ale zapytaj support na chacie czy mogą tak wywalać bez powodu.
Member
Posts: 6,180
Joined: May 19 2007
Gold: 24.00
Dec 28 2011 09:15am
Quote (toyo @ Dec 28 2011 04:06pm)
Nie wiem dokładnie na jakich zasadach stawia się serwery do BF3, ale zapytaj support na chacie czy mogą tak wywalać bez powodu.



placisz providerowi za serwer i robisz co Ci sie podoba - ograniczen brak (w ramach mozliwosci samej uslugi oczywiscie)
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Dec 28 2011 09:35am
boja sie te szwabskie kurwiszony :blush:
Member
Posts: 23,727
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Dec 28 2011 09:36am
Quote (nerok @ 28 Dec 2011 15:45)
Rozłączenie z grą: wyrzucił Cię PunkBuster. Podany powód: PunkBuster kicked player 'ha7eU' (for 0 minutes) ... Sorry, players from Poland are not allowed." [Admin Decision]

jebane szwaby


o kurwa jaka dyskryminacja
brat kiedys w cod4 takiego bana dostal ...
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Dec 28 2011 01:31pm
jest ktos chetny wymienic sie killami do assignmenta? potrzebuje zniszczyc kogos repair toolem w pojezdzie do "it goes boom"
Member
Posts: 4,612
Joined: Apr 23 2005
Gold: 1,560.29
Dec 28 2011 01:33pm
NIE CZITUJ ja zrobilem normalnie :[
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Dec 28 2011 01:35pm
Quote (cOr @ Dec 28 2011 09:31pm)
jest ktos chetny wymienic sie killami do assignmenta? potrzebuje zniszczyc kogos repair toolem w pojezdzie do "it goes boom"


mozna zniszczyc przyrzady snajpera i tez zalicza
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Dec 28 2011 01:37pm
Quote (Tomeczek @ 28 Dec 2011 21:35)
mozna zniszczyc przyrzady snajpera i tez zalicza


aha, to ulatwi sprawe :P dzieki
Go Back To Polska Topic List
Prev1144145146147148211Next
Add Reply New Topic New Poll