d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev1144145146147148206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Aug 29 2011 07:02pm
Peu prawie wygral ta gre :<

Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Aug 30 2011 12:59pm
Screen z mm.



This post was edited by Peu on Aug 30 2011 01:00pm
Member
Posts: 1,204
Joined: May 22 2011
Gold: 0.00
Warn: 30%
Aug 30 2011 01:46pm
Quote (Peu @ Aug 30 2011 09:59pm)
Screen z mm.

http://screenshot.xfire.com/s/117487178-4.jpg


Nie rozumie
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Aug 30 2011 01:49pm
Quote (Hejobongo @ 30 Aug 2011 21:46)
Nie rozumie


Przeczytaj chat.
Member
Posts: 1,204
Joined: May 22 2011
Gold: 0.00
Warn: 30%
Aug 30 2011 01:52pm
Quote (Saygon @ Aug 30 2011 10:49pm)
Przeczytaj chat.


Chodzi o to ze agi hero a mu int kaze kupic wardy?
Zauwazylem to wczesniej ale myslalem ze chodzi o cos smieszniejszego... od kiedy hon jest free za duzo lolowcow gra.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Aug 30 2011 01:54pm
Quote (Hejobongo @ 30 Aug 2011 21:52)
Chodzi o to ze agi hero a mu int kaze kupic wardy?
Zauwazylem to wczesniej ale myslalem ze chodzi o cos smieszniejszego... od kiedy hon jest free za duzo lolowcow gra.


No na poziomie 1700 supporty powinny wiedziec, ze maja kupowac wardy.
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Aug 31 2011 06:04am
Quote (Hejobongo @ 30 Aug 2011 21:52)
Chodzi o to ze agi hero a mu int kaze kupic wardy?
Zauwazylem to wczesniej ale myslalem ze chodzi o cos smieszniejszego... od kiedy hon jest free za duzo lolowcow gra.


Na poziomie 1700 mmr succubus każe swojemu carry kupować wardy.
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Sep 5 2011 09:25am
Quote (Peu @ 31 Aug 2011 14:04)
Na poziomie 1700 mmr succubus każe swojemu carry kupować wardy.


myslisz, ze jestes arachna to juz wardow nie musisz kupowac, otoz jestes w bledzie
Member
Posts: 552
Joined: Mar 27 2011
Gold: 0.40
Warn: 60%
Sep 5 2011 11:19am
CZY UK JEST W DUPIE MARYNY? DAJCIE JAKIŚ BUILD NA METALOWEGO WOJOWNIKA ALBO SZCZELAJONCOM ŁUCZNICZKE
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Sep 5 2011 11:21am
Quote (Monstruf_SP @ 5 Sep 2011 19:19)
CZY UK JEST W DUPIE MARYNY? DAJCIE JAKIŚ BUILD NA METALOWEGO WOJOWNIKA ALBO SZCZELAJONCOM ŁUCZNICZKE


Buty>abyssal>nullstone>3x doombringer.
Go Back To Polska Topic List
Prev1144145146147148206Next
Add Reply New Topic New Poll