Quote (fafnirek @ Jan 11 2014 02:57pm)
mam na polce kilka ksiazek salvatore'a, kiedys fascynowalem sie jego powiesciami obsadzonymi w krainie forgotten realms.
jak bylem mlodszy bylem wielkim fanem drizzta. teraz juz bym sie tak nie jaral, ale pewnie jak wyjdzie kolejny tom to z ciekawosci kupie.
Quote (radioslav @ Jan 11 2014 02:20pm)
Zacząłem Okaleczonego Boga i jest zajebiście. : D
W końcu coś więcej będzie o Genoesie Paranie, tym faktem się jaram najbardziej i nie mogę się doczekać zakończenia tej historii.
Nie jest go tak duzo jak mogloby sie wydawac, aczkolwiek i tak watek zacny jak i sam bohater!