d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Filmy / Movies > Oficjalny Topic
Prev11441451461471481410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,904
Joined: Jul 3 2005
Gold: 0.00
Nov 15 2010 06:38pm
Quote (Shapiro @ 15 Nov 2010 18:41)
Lynch juz od czasow Diuny byl warty ogladania.


z pominieciem Inland Empire ktory nie ma w ogole kurwa sensu.
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Nov 16 2010 01:50am
Quote (cauchy @ Nov 16 2010 12:38am)
z pominieciem Inland Empire ktory nie ma w ogole kurwa sensu.


Jak i Lost Highway. Mimo wszystko Lynch wydaje sie ok z odpowiednim pojdesciem.
Member
Posts: 16,824
Joined: May 7 2006
Gold: Locked
Warn: 90%
Nov 16 2010 01:57am
Iso jakąś nową komedię albo jakiś film ze studentami ( nn wiecznych studentow, american pie, etc. ).
Będzie coś ciekawego to sypnę talarami.
Banned
Posts: 5,058
Joined: Jul 13 2010
Gold: 206.67
Warn: 30%
Nov 16 2010 01:58am
Quote (maxmati @ Nov 16 2010 09:57am)
Iso jakąś nową komedię albo jakiś film ze studentami ( nn wiecznych studentow, american pie, etc. ).
Będzie coś ciekawego to sypnę talarami.


college

za darmochę ci powiedziałem :(
Member
Posts: 9,375
Joined: Jul 30 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 80%
Nov 16 2010 05:49am
Potrzebuje nastepne nazwy polewkowych filmow :) komedii oczywko :)

This post was edited by czerwikavp on Nov 16 2010 05:50am
Member
Posts: 3,904
Joined: Jul 3 2005
Gold: 0.00
Nov 16 2010 10:17am
zaczelibyscie ogladac jakies wartosciowe kino a nie "polewkowe filmy" o studentach/prawiczkach/paleniu ziola/bycia pedalem/chuj wie co
Member
Posts: 30,542
Joined: Oct 9 2009
Gold: 1.00
Nov 16 2010 10:23am
Quote (cauchy @ Nov 16 2010 06:17pm)
zaczelibyscie ogladac jakies wartosciowe kino a nie "polewkowe filmy" o studentach/prawiczkach/paleniu ziola/bycia pedalem/chuj wie co


this.
ja ostatnio american pie ogladalem, gz film
Member
Posts: 989
Joined: Jan 25 2006
Gold: 0.00
Nov 16 2010 10:28am
Quote (Shald @ Nov 16 2010 04:23pm)
this.
ja ostatnio american pie ogladalem, gz film


Możesz mi wytłumaczyć, dlaczego piszesz " gratulacje film" ?
Member
Posts: 30,542
Joined: Oct 9 2009
Gold: 1.00
Nov 16 2010 11:04am
Quote (Luc- @ Nov 16 2010 06:28pm)
Możesz mi wytłumaczyć, dlaczego piszesz " gratulacje film" ?


Quote (Awer)
Gz - okresla pozytywnie dany przedmiot


Pozdrawiam.
znacie jeszcze jakies gz filmy?
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Nov 16 2010 11:08am
Quote (Luc- @ 16 Nov 2010 18:28)
Możesz mi wytłumaczyć, dlaczego piszesz " gratulacje film" ?


:wallbash:
Go Back To Polska Topic List
Prev11441451461471481410Next
Add Reply New Topic New Poll