d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Pokemon Go > Ktos Nakurwia?
Prev1143144145146147208Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,415
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Aug 17 2016 09:12am
Quote (hehehehehe @ 17 Aug 2016 14:09)
Owszem. :banana:


Też tak liczyłem i guwno. xd Banuja aczkolwiek z fakegps typu łapanie rare poksow nadal legal. xd


spokojnie, nad tym tez pracują :)
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Aug 17 2016 09:59am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (Ironfister @ 17 Aug 2016 15:40)
Pokemon Go to sport jak każdy inny.


Gratuluję wyczynu, przez tyle miesięcy wierzyłem ci, że jesteś skończonym debilem, kurwą bez szacunku do ojczyzny i skończonym śmieciem, ale nie, ty po prostu jesteś świetnym trollem. Nie zdziwiłbym się gdybyś się okazał jakimś multi Pozera. Powiedziałbym nawet, że cię szanuję, ale dla mnie trolle to też pewnego rodzaju śmiecie bez pomysłu na życie.
Member
Posts: 15,013
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,943.17
Aug 17 2016 10:03am
Quote (JohnyCage @ 17 Aug 2016 17:59)
Gratuluję wyczynu, przez tyle miesięcy wierzyłem ci, że jesteś skończonym debilem, kurwą bez szacunku do ojczyzny i skończonym śmieciem, ale nie, ty po prostu jesteś świetnym trollem. Nie zdziwiłbym się gdybyś się okazał jakimś multi Pozera. Powiedziałbym nawet, że cię szanuję, ale dla mnie trolle to też pewnego rodzaju śmiecie bez pomysłu na życie.


Nie trolluje, uważam "pokemon go" za sport.
Pobiegaj sobie "jak najszybciej" między 4 gymami, nierzadko trzeba się też wracać bo jakiś ch*j przejmie w miedzyczasie gyma, a zrozumiesz, że można się konkretnie zmęczyć.
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Aug 17 2016 10:05am
Quote (Ironfister @ 17 Aug 2016 18:03)
Nie trolluje, uważam "pokemon go" za sport.
Pobiegaj sobie "jak najszybciej" między 4 gymami, nierzadko trzeba się też wracać bo jakiś ch*j przejmie w miedzyczasie gyma, a zrozumiesz, że można się konkretnie zmęczyć.


Można się też zmęczyć ruchając czyjąś matkę, ale czy to jest sport?
Chociaż pewnie nie wiesz o czym mówię.
Member
Posts: 26,270
Joined: May 30 2010
Gold: 190.69
Aug 17 2016 10:13am
Quote (JohnyCage @ Aug 17 2016 06:05pm)
Można się też zmęczyć ruchając czyjąś matkę, ale czy to jest sport?
Chociaż pewnie nie wiesz o czym mówię.


;DDDD
Member
Posts: 15,013
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,943.17
Aug 17 2016 11:36am
Quote (JohnyCage @ 17 Aug 2016 18:05)
Można się też zmęczyć ruchając czyjąś matkę, ale czy to jest sport?
Chociaż pewnie nie wiesz o czym mówię.


Panie mądralo, lubisz innym wytykać drobne braki w znajomości języka polskiego a samemu definicji słów nie znasz. Masz definicje z wikipedii.

Quote
Sport rekreacyjny, masowy – stanowi formę czynnego wypoczynku z zachowaniem współzawodnictwa jako czynnika motywującego[1].

Jego zadaniem jest m.in. odprężenie po pracy, regeneracja sił, utrzymanie sprawności fizycznej oraz dobrego stanu zdrowia. Powoduje m.in. wzrost tolerancji wysiłku fizycznego oraz zwiększenie siły mięśniowej stabilizującej stawy. Jest jednym z czynników przyczyniających się do zapobiegania chorobom cywilizacyjnym.

Zalecany jest m.in. przy profilaktyce, leczeniu i rehabilitacji chorób układu krążenia i narządu ruchu. Jako rodzaj rehabilitacji można tu wymienić sport niepełnosprawnych. Znaczenie ma także sport dzieci i młodzieży, który stanowi element wychowania oraz zapobiega chorobom.

Do dyscyplin tego sportu można zaliczyć m.in.:

gimnastykę rekreacyjną (m.in. różne formy gimnastyczno-taneczne, gimnastyka aerobowa);
pływanie (m.in. nurkowanie rekreacyjne);
bieg i chód kondycyjny;
sporty indywidualne i zespołowe (m.in. tenis, tenis stołowy, softball, korfball, ringo, frisbee, badminton, golf, kręgle, unihokej, wspinaczka sportowa);
zespołowe gry sportowe (m.in. siatkówka, koszykówka, piłka nożna);
sporty wodne (m.in. żeglarstwo, sporty motorowodne, kajakarstwo, surfing, windsurfing)
sporty zimowe (m.in. narciarstwo zjazdowe i biegowe, saneczkarstwo, łyżwiarstwo, curling);
lekkoatletykę (biegi, skoki, rzuty);
sporty walki (judo, jujutsu, karate, taekwondo, aikido, kendo);
formy sportu kobiecego (aerobik, aqua-aerobic, callanetics, fitness, joga, taijiquan);
jazdę konną;
gry terenowe i wieloboje.
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Aug 17 2016 11:42am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (Ironfister @ 17 Aug 2016 19:36)
Panie mądralo, lubisz innym wytykać drobne braki w znajomości języka polskiego a samemu definicji słów nie znasz. Masz definicje z wikipedii.


ty jebany idioto ;DDDDDDD
A teraz sprawdź sobie definicję gry terenowej i o co w niej chodzi XDDDDDDDD

Gdybyś nie potrafił znaleźć czym jest Pokemon Go, to cytują twoją ukochaną Wikipedię:
Code
Pokémon Go – darmowa gra miejska należąca do gatunku gier fabularnych, korzystająca z technologii rzeczywistości rozszerzonej, stworzona przez firmę Niantic i wydana w lipcu 2016 roku.


#zaorane

No kurwa nie mogę XDDDD kisnę XDDDDD Jak można być takim przygłupem XDD
A jak sobie grasz w hirołsy w pociągu, to też grasz w grę terenową? XDDD

Dla idioty teren + gra = gra terenowa :thumbsup:
NO PRZECIEŻ TO LOGICZNE XD

Sam sobie chodzę po lesie, więc jestem SAMOCHODEM - logiczne XDDD

Sorry, że wam tak spamuje, ale już nie wytrzymuję xD
Idę na suspa, bo minutę temu poszła pm'ka do moderancji, pozdrawiam i wracam za nie wiem ile ;*

P.S. Mogłeś mi najpierw odpisać zanim wezwałeś policję, bo chciałbym posłuchać twojej definicji xd

This post was edited by JohnyCage on Aug 17 2016 11:51am
Member
Posts: 714
Joined: Mar 1 2016
Gold: 6.01
Aug 17 2016 01:21pm
Sport to zdrowie
Member
Posts: 15,013
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,943.17
Aug 17 2016 01:52pm
Quote (JohnyCage @ 17 Aug 2016 19:42)
ty jebany idioto ;DDDDDDD
A teraz sprawdź sobie definicję gry terenowej i o co w niej chodzi XDDDDDDDD

Gdybyś nie potrafił znaleźć czym jest Pokemon Go, to cytują twoją ukochaną Wikipedię:
Code
Pokémon Go – darmowa gra miejska należąca do gatunku gier fabularnych, korzystająca z technologii rzeczywistości rozszerzonej, stworzona przez firmę Niantic i wydana w lipcu 2016 roku.


#zaorane

No kurwa nie mogę XDDDD kisnę XDDDDD Jak można być takim przygłupem XDD
A jak sobie grasz w hirołsy w pociągu, to też grasz w grę terenową? XDDD

Dla idioty teren + gra = gra terenowa :thumbsup:
NO PRZECIEŻ TO LOGICZNE XD

Sam sobie chodzę po lesie, więc jestem SAMOCHODEM - logiczne XDDD

Sorry, że wam tak spamuje, ale już nie wytrzymuję xD
Idę na suspa, bo minutę temu poszła pm'ka do moderancji, pozdrawiam i wracam za nie wiem ile ;*

P.S. Mogłeś mi najpierw odpisać zanim wezwałeś policję, bo chciałbym posłuchać twojej definicji xd


jeśli do Ciebie "granie na klawiaturze komputera siedząc w pociągu" to jest to samo co "bieganie na czas po mieście z telefonem w ręku" to nie mamy o czym rozmawiać.
Member
Posts: 5,751
Joined: May 28 2012
Gold: 0.00
Aug 17 2016 01:57pm
Quote (JohnyCage @ Aug 17 2016 06:05pm)
Można się też zmęczyć ruchając czyjąś matkę, ale czy to jest sport?
Chociaż pewnie nie wiesz o czym mówię.


Zaorane :D
Go Back To Polska Topic List
Prev1143144145146147208Next
Add Reply New Topic New Poll