Quote (Latwiak @ 29 Aug 2011 17:55)
No, moze.
Co sądzicie o Geomancerze? Trafilem na razie 2 na SD i obaj byli tak koszmarnie bezuzyteczni.
Kazdy kto ma dostep do ea bedzie prawdopodobnie ssal i nie mozna sie tym sugerowac. Dopoki mk byl platny to myslalem, ze jest useless gownem, ale jak sam nim wreszcie zagralem to zobaczylem jaki jest zajebisty.
A geo ma niby byc nastepca magmusa jako lepsza jego wersja, ale zdania na forum sa podzielone. Za miesiac sie bedziemy mogli przekonac jak to wyglada.
This post was edited by Saygon on Aug 29 2011 09:58am