d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev1143144145146147206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Aug 24 2011 06:37pm
Quote (syko111 @ 24 Aug 2011 23:52)
"ap for nubz and retards"  :unsure:


Yep. Chyba nie ma lepszej nazwy dla puba.
e/ oczywko hostowalem.

This post was edited by Saygon on Aug 24 2011 06:37pm
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Aug 28 2011 07:39pm
Polecam monkey kinga jako pubstompera bo jest dosyc op.
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Aug 29 2011 09:44am


Gra próbuje mnie okłamac. Failed to retrieve stats, a w tle widać, że jednak nie failed. Mam nadzieję, ze działa ten ich eksperymentalny system wrzucania statow ktore sie nie wrzuciły za pierwszym razem.
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Aug 29 2011 09:46am
Quote (Peu @ Aug 29 2011 05:44pm)
http://i56.tinypic.com/nvnp1i.png

Gra próbuje mnie okłamac. Failed to retrieve stats, a w tle widać, że jednak nie failed. Mam nadzieję, ze działa ten ich eksperymentalny system wrzucania statow ktore sie nie wrzuciły za pierwszym razem.


Skad masz 4 gold coiny ? :O
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Aug 29 2011 09:53am
Quote (Latwiak @ 29 Aug 2011 17:46)
Skad masz 4 gold coiny ? :O


Rozdawali kiedys w jakichs promocjach.
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Aug 29 2011 09:55am
Quote (Saygon @ Aug 29 2011 05:53pm)
Rozdawali kiedys w jakichs promocjach.


No, moze.

Co sądzicie o Geomancerze? Trafilem na razie 2 na SD i obaj byli tak koszmarnie bezuzyteczni.
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Aug 29 2011 09:55am
Quote (Saygon @ 29 Aug 2011 17:53)
Rozdawali kiedys w jakichs promocjach.


Ta kiedyś i w jakiejś :D Niech do WoT'a też dadzą na tej samej stronie :(
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Aug 29 2011 09:56am
Quote (Latwiak @ 29 Aug 2011 17:55)
No, moze.

Co sądzicie o Geomancerze? Trafilem na razie 2 na SD i obaj byli tak koszmarnie bezuzyteczni.


Wszyscy z jakimi grałem failowali, nie widziałem nawet żeby ulti jakiś rzucił, ani trafił stuna.
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Aug 29 2011 09:58am
Quote (Peu @ Aug 29 2011 05:56pm)
Wszyscy z jakimi grałem failowali, nie widziałem nawet żeby ulti jakiś rzucił, ani trafił stuna.


No dokladnie. Widzialem 1 raz jak uzyl ulti by uciec ale i tak umarl od CG od Jestera.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Aug 29 2011 09:58am
Quote (Latwiak @ 29 Aug 2011 17:55)
No, moze.

Co sądzicie o Geomancerze? Trafilem na razie 2 na SD i obaj byli tak koszmarnie bezuzyteczni.


Kazdy kto ma dostep do ea bedzie prawdopodobnie ssal i nie mozna sie tym sugerowac. Dopoki mk byl platny to myslalem, ze jest useless gownem, ale jak sam nim wreszcie zagralem to zobaczylem jaki jest zajebisty.
A geo ma niby byc nastepca magmusa jako lepsza jego wersja, ale zdania na forum sa podzielone. Za miesiac sie bedziemy mogli przekonac jak to wyglada.

This post was edited by Saygon on Aug 29 2011 09:58am
Go Back To Polska Topic List
Prev1143144145146147206Next
Add Reply New Topic New Poll