d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1143144145146147421Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,313
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Sep 16 2025 01:07am
piłem juz dzis rozpuszczalna, z ekspresu przelewowego i aktualnie pije z ciśnieniowego :drool:
Member
Posts: 78,752
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Sep 16 2025 01:12am
właśnie piję pierwszą dziś
Member
Posts: 34,108
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 16 2025 02:34am
właśnie piję pierwszą dziś


Ja również i ledwie wziąłem ostatni łyk to już wróg u bram B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 16 2025 05:26am
Kawka sypana ofc właśnie wjechała B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 16 2025 10:03am
To teraz pora na kolejną B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 17 2025 09:00am
2 kawki dzisiaj jak na razie :+)
Member
Posts: 34,108
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 17 2025 09:41am
Ja też już dwie i dzik czyli mamy dziś energii na pół nocy bo ponad 400mg kofeiny wjechało, ale trening jeszcze więc może nie będzie źle B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 17 2025 10:00am
Kurde, sypana mi się skończyła i nie mam floty, żeby sobie ją kupić, muszę pić rozpuszczalną, bo mam jeszcze jeden cały słoik :cry:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 17 2025 01:43pm
Nareszcie mogłem sobie zrobić sypaną :+) do tego papierosek i miodzio.
Member
Posts: 13,313
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Sep 18 2025 02:35am
pije kawkę z mleczkiem
Go Back To Polska Topic List
Prev1143144145146147421Next
Add Reply New Topic New Poll