d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Jecie Na Sniadanie
Prev1143144145146147213Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,187
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Mar 30 2026 03:34am
Zupke tajską
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Mar 30 2026 09:19am
Ciężko to nazwać śniadaniem u mnie.
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Mar 30 2026 09:41pm
Szlug & kawa.
Member
Posts: 9,106
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Mar 31 2026 02:05am
Dzis na sniadanie batonik bialkowy popijany czarna bezkofeinowa kawa bez cukru b)
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Mar 31 2026 02:05am
Dzis na sniadanie batonik bialkowy popijany czarna bezkofeinowa kawa bez cukru b)


Klepnie cię coś taka kawa?
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Mar 31 2026 02:07am
na śniadanie miałem pasztecik z pieczarkami kawe i papierosa. muszę sobie zamówić Yerbe bo mi się skończyła a mam ochotę ^_^
Member
Posts: 34,034
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Mar 31 2026 02:24am
Dziś kawa + Xanax B)
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Mar 31 2026 02:49am
Dziś kawa + Xanax B)


Bo szykuje się ciężki dzień?
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Mar 31 2026 02:56am
zawsze chciałem spróbować Xanaxu. czy to coś podobnego do Relanium?
Member
Posts: 34,034
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Mar 31 2026 03:04am
Bo szykuje się ciężki dzień?


Jeszcze jaak B)

zawsze chciałem spróbować Xanaxu. czy to coś podobnego do Relanium?


Zgadza się drogi kolego, to bezno i to bezno B)
Go Back To Polska Topic List
Prev1143144145146147213Next
Add Reply New Topic New Poll