d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev1142143144145146206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Aug 14 2011 05:06pm
Quote (Peu @ 15 Aug 2011 01:04)
No właśnie napisałem, że mógł go potrącić ciężarówką ;/

Jiggle_Billy dostał bana na own3d.tv bo oglądał na youtubie '2 horses having sex' podczas streamowania z hona.


Dobry ban jest dobry.
SZERLOKED: ROGAL JEST MALIKENEM.
Member
Posts: 1,204
Joined: May 22 2011
Gold: 0.00
Warn: 30%
Aug 16 2011 07:47am
kuku
czy fani HoNa wiedza skad wzieła się nazwa S2 games, oraz gdzie po raz pierwszy użyto nazw hellbourne/newerth? :>
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Aug 16 2011 11:09am
Quote (Hejobongo @ 16 Aug 2011 15:47)
kuku
czy fani HoNa wiedza skad wzieła się nazwa S2 games, oraz gdzie po raz pierwszy użyto nazw hellbourne/newerth? :>


Zapewne w savage2.
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Aug 16 2011 11:11am
Quote (Saygon @ 16 Aug 2011 19:09)
Zapewne w savage2.


Orientujesz się może czy dalej dużo ludzi w to gra?
e, bardzo lubię grać w hona
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Aug 16 2011 11:12am
Quote (martyna_fajny_mish @ 16 Aug 2011 19:11)
Orientujesz się może czy dalej dużo ludzi w to gra?
e, bardzo lubię grać w hona


Nigdy nie gralem w savage wiec nie mam pojecia.
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Aug 16 2011 11:20am


W chuuuuj postaci z Savage przełożyli do hona.
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Aug 16 2011 11:21am
Quote (Peu @ 16 Aug 2011 19:20)
http://www.youtube.com/watch?v=BLPJKl5Z9dw

W chuuuuj postaci z Savage przełożyli do hona.


No gra jest opór zacna. Grałem w nią kiedyś i z chęcią znowu bym zaczął.
e, hon jest bardzo fajny
Member
Posts: 1,204
Joined: May 22 2011
Gold: 0.00
Warn: 30%
Aug 16 2011 12:30pm
Quote (martyna_fajny_mish @ Aug 16 2011 08:21pm)
No gra jest opór zacna. Grałem w nią kiedyś i z chęcią znowu bym zaczął.
e, hon jest bardzo fajny


ja myslalem nad pograniem ale chyba tylko z ekipa bo z tego co wiem to bardzo low playerbase jest, no i trzeba wybulic 10$ aby miec full przyjemnosc z rozgrywki ;)
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Aug 24 2011 03:49pm
Czary mary Andromeda carry

Szkoda, ze kolega fro5tbite podjebal mi annihilation i tylko quada zrobilem :cry:
Member
Posts: 8,813
Joined: Apr 24 2006
Gold: 0.00
Aug 24 2011 03:52pm
"ap for nubz and retards" :unsure:
Go Back To Polska Topic List
Prev1142143144145146206Next
Add Reply New Topic New Poll