Quote (martyna_fajny_mish @ Aug 16 2011 08:21pm)
No gra jest opór zacna. Grałem w nią kiedyś i z chęcią znowu bym zaczął.
e, hon jest bardzo fajny
ja myslalem nad pograniem ale chyba tylko z ekipa bo z tego co wiem to bardzo low playerbase jest, no i trzeba wybulic 10$ aby miec full przyjemnosc z rozgrywki
