Quote (cOr @ 2 Dec 2013 23:11)
czytaliscie tego nowego sapkowskiego?
jestem po 30% i przyznam ze nie jestem jakos szczegolnie zachwycony :/
przeczytalem i stwierdzam iz calkiem spoko
+
czytalem ksiazki pawla czy tam piotra lesniaka
rownowaga i zachwianie, fajna, lekka lektura