d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev1142143144145146205Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,116
Joined: Jul 28 2013
Gold: 46.25
Warn: 20%
Dec 2 2013 03:43pm
Quote (iridius @ Dec 2 2013 09:48pm)
Już ją mam ^^ jutro zaczynam


Pod choinke sobie sprezentuje pewnie, ale nie wiem czy narazie jej nie odloze ;)
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Dec 2 2013 04:11pm
czytaliscie tego nowego sapkowskiego?
jestem po 30% i przyznam ze nie jestem jakos szczegolnie zachwycony :/
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Dec 3 2013 06:54am
Quote (cOr @ 2 Dec 2013 23:11)
czytaliscie tego nowego sapkowskiego?
jestem po 30% i przyznam ze nie jestem jakos szczegolnie zachwycony :/


Mi się podobał, właściwie im dalej w las, tym lepiej mi się czytało, ale wcale nie poszło na jeden czy dwa dni.
Member
Posts: 1,096
Joined: May 21 2008
Gold: 0.00
Dec 3 2013 07:10am
Quote (cOr @ Dec 2 2013 10:11pm)
czytaliscie tego nowego sapkowskiego?
jestem po 30% i przyznam ze nie jestem jakos szczegolnie zachwycony :/


tez mi srednio podeszla
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
Dec 5 2013 01:41pm
Witam. Panowie dziś na jakimś forum przeczytałem, że książki tego Pana http://pl.wikipedia.org/wiki/Ian_Cameron_Esslemont są dość mocno powiązane z MKP. Udało mi się wyszukać Noc Noży i Powrót Karmazynowej Gwardii. Pytanie, kiedy czytać te książki, tzn. przed którym tomem MKP którą z tych książek. Takie info znalazłem, że to jest takie jakby uzupełnienie MKP.
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Dec 5 2013 01:43pm
Quote (cOr @ 2 Dec 2013 23:11)
czytaliscie tego nowego sapkowskiego?
jestem po 30% i przyznam ze nie jestem jakos szczegolnie zachwycony :/


przeczytalem i stwierdzam iz calkiem spoko
+
czytalem ksiazki pawla czy tam piotra lesniaka
rownowaga i zachwianie, fajna, lekka lektura
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Dec 5 2013 01:54pm


Nowe zakupy. Na jakis czas starczy ;]
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Dec 5 2013 01:55pm
Quote (kefir @ 5 Dec 2013 20:54)
http://oi43.tinypic.com/2le77o.jpg

Nowe zakupy. Na jakis czas starczy ;]


ja ostatnio zakupilem 8 ksiag piesni lodu i ognia, inferno i sezon burz, wiesiek, brown i 1 ksiega piesni juz przeczytane :(
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Dec 5 2013 02:05pm
Propsuje LEgion Cherezinskiej. Nie jest to fantasy ale ksiazka bardzo dobra. Solidne 9/10.
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
Dec 7 2013 04:18am
Quote (Bieniol @ Dec 5 2013 08:41pm)
Witam. Panowie dziś na jakimś forum przeczytałem, że książki tego Pana http://pl.wikipedia.org/wiki/Ian%5FCameron%5FEsslemont są dość mocno powiązane z MKP. Udało mi się wyszukać Noc Noży i Powrót Karmazynowej Gwardii. Pytanie, kiedy czytać te książki, tzn. przed którym tomem MKP którą z tych książek. Takie info znalazłem, że to jest takie jakby uzupełnienie MKP.


Podbijam Panowie :) może jednak ktoś wie coś na ten temat.

Wczoraj skończyłem 4 tom MKP, bardzo mi przypadł do gustu. Wątek z Toblakai mistrzowski jak dla mnie. Bardzo mi się podoba też wątek Onracka i Trulla Sengara. Teraz czekam na 5 tom, dziś pewnie już będzie :)
Go Back To Polska Topic List
Prev1142143144145146205Next
Add Reply New Topic New Poll