d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Filmy / Movies > Oficjalny Topic
Prev11421431441451461410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,329
Joined: Oct 28 2009
Gold: 15,993.20
Nov 12 2010 09:39am
Co sadzicie o filmie "pozwol mi wejsc" ("let me in") ?

Mnie sie nawet podobal
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 12 2010 09:45am
Quote (osk4rr @ 12 Nov 2010 16:39)
Co sadzicie o filmie "pozwol mi wejsc" ("let me in") ?

Mnie sie nawet podobal


Przechodzilem dzisiaj kolo kina i doslownie jest napisane tak: Pozwol mi wejsc / LET MI IN :D
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Nov 12 2010 11:16am

Mr. Brooks 2007
Morderca. Tytułowy Pan Brooks ma swoja firmę, lecz ma słabość do zabijania ludzi, jara go to jak nic innego.
Walczy z tym lecz jest cięzko, ponieważ Marshal nie daje mu spokoju. Marshal to takie jakby alter ego
Pana Brooksa. Mi sie taki motyw osobiscie bardzo podoba, przedstawienie mysli genialnego czlowieka w postaci rozmowy
z "przyjacielem". Za to ogromny +. Kiedys podobny motyw widzialem w "Oku obserwatora".
Nie bede więcej zdradzał fabuły, po prostu trzeba to zobaczyć samemu. :)
Jak dla mnie film bardzo dobry. Polecam.
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 14 2010 05:02pm
Poszukuje naprawde smiesznej komedii... bo póki co to mało fajnych oglądałem. Oraz poszukuje fajnego filmu z chuliganami albo gangstereami, oprocz greenhole hooligans czy cos takiego.
Member
Posts: 1,600
Joined: Feb 7 2009
Gold: 2.92
Nov 14 2010 05:03pm
Quote (dawid9400 @ Nov 14 2010 11:02pm)
Poszukuje naprawde smiesznej komedii... bo póki co to mało fajnych oglądałem. Oraz poszukuje fajnego filmu z chuliganami albo gangstereami, oprocz greenhole hooligans czy cos takiego.


dosłownie 10min temu skonczylem ogladac hoolignas 2 :)
hmm jaki film by ci polecic moze " super ziolo " ??
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 14 2010 05:04pm
Quote (Hasz @ Nov 14 2010 11:03pm)
dosłownie 10min temu skonczylem ogladac hoolignas 2 :)
hmm jaki film by ci polecic moze " super ziolo " ??


Widzialem ofc... dobry film ale ile razy mozna go ogladac.
Member
Posts: 6,053
Joined: Nov 3 2006
Gold: 7.37
Nov 14 2010 05:04pm
Quote (crunk_mp @ Nov 12 2010 05:16pm)
http://img.blogdecine.com/2007/06/mr_brooks_ver4.jpg
Mr. Brooks 2007
Morderca. Tytułowy Pan Brooks ma swoja firmę, lecz ma słabość do zabijania ludzi, jara go to jak nic innego.
Walczy z tym lecz jest cięzko, ponieważ Marshal nie daje mu spokoju. Marshal to takie jakby alter ego
Pana Brooksa. Mi sie taki motyw osobiscie bardzo podoba, przedstawienie mysli genialnego czlowieka w postaci rozmowy
z "przyjacielem". Za to ogromny +. Kiedys podobny motyw widzialem w "Oku obserwatora".
Nie bede więcej zdradzał fabuły, po prostu trzeba to zobaczyć samemu. :)
Jak dla mnie film bardzo dobry. Polecam.


dobry film, polecam ;D
Member
Posts: 1,600
Joined: Feb 7 2009
Gold: 2.92
Nov 14 2010 05:06pm
Quote (dawid9400 @ Nov 14 2010 11:04pm)
Widzialem ofc... dobry film ale ile razy mozna go ogladac.


w takim razie moze lubisz filmy zwiazane z wiezieniami w nich zazwyczaj jest dosc duzo walk :D podac ci jakies ?
Member
Posts: 7,640
Joined: May 4 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2010 05:31pm
Quote (crunk_mp @ 11 Nov 2010 14:54)
Salt 2010.
http://www.koktajl24.pl/static/img/gallery/orginal/2kil9l8gr390d7.jpg

Code
Angelina Jolie wciela się w postać oficera CIA - Evelyn Salt, która zostaje oskarżona o bycie uśpionym rosyjskim szpiegiem na terenie USA. Przełożeni myślą, że planuje zabić prezydenta. Agentka musi uciekać przed obławą oraz oczyścić się z zarzutów.


Oglądałem wczoraj, film akcji/szpiegowski.
Polecam obejrzec chociaz dla samej roli daniela Olbrychskiego, który grał Rosjanina :)
6.5/10 na filmwebie to imo troszeczke za mało ;)


Olbrychski dobrze zagrał (szczególnie scena w windzie :) ), ale angelina kiepska w tym filmie była
Quote (Tom_asz @ 7 Nov 2010 17:18)
zna ktos jakies bekowe komedie o paleniu zioła ?najlepiej mało znane nn How high , babciny synek , Las Vega Parano. Potrzebuje czegoś mało znanego i śmiesznego.


paneaplle express ( czy jakoś tak się to pisze)
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Nov 15 2010 07:05am
Prawo Zemsty, wykurwisty film. Dawno takiego dobrego filmu nie widziałem.
Go Back To Polska Topic List
Prev11421431441451461410Next
Add Reply New Topic New Poll