☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Kawa
Prev
1
142
143
144
145
146
420
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 22584
Replies: 4196
Track Topic
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#1431
Sep 15 2025 02:45am
Quote (
czu @ Sep 15 2025 10:40am
)
jestem po pierwszej kawce
Ja już dwie na koncie.
kondes
Member
Posts: 34,094
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
410.00
#1432
Sep 15 2025 03:30am
Quote (
fafnirek @ 15 Sep 2025 10:27
)
Mówisz o tych energolach? Raz się tego napiłem od kumpla, Boże, jakie to niedobre.
Tak o tych energolach też jakoś mi nie specjalnie smakują ale jednak mają te 400mg kofeiny
Mis_nom
Member
Posts: 42,112
Joined: Aug 4 2014
Gold
:
13.37
#1433
Sep 15 2025 03:31am
Quote (
kondes @ Sep 15 2025 11:30am
)
Tak o tych energolach też jakoś mi nie specjalnie smakują ale jednak mają te 400mg kofeiny B)
Kup se tableteki z kofeina zdrowiej Cie to wyjdzie niż pic ten syf zwany energolami 🤷♀️
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#1434
Sep 15 2025 03:32am
Quote (
kondes @ Sep 15 2025 11:30am
)
Tak o tych energolach też jakoś mi nie specjalnie smakują ale jednak mają te 400mg kofeiny B)
Ja piję tylko dla smaku i wybieram tigera.
kondes
Member
Posts: 34,094
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
410.00
#1435
Sep 15 2025 04:08am
Quote (
Mis_nom @ 15 Sep 2025 11:31
)
Kup se tableteki z kofeina zdrowiej Cie to wyjdzie niż pic ten syf zwany energolami 🤷♀️
No w sumie racja
Quote (
fafnirek @ 15 Sep 2025 11:32
)
Ja piję tylko dla smaku i wybieram tigera.
No też w sumie tigery mnie smakują
Unknown-X
Member
Posts: 13,291
Joined: Feb 12 2006
Gold
:
17,719.56
#1436
Sep 15 2025 06:42am
kolejna kawka wjeżdża w ten szary i deszczowy dzien, a na głośnikach king crimson
colos
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold
:
300.00
#1437
Sep 15 2025 06:44am
kawa sypana + troche przyprawy do piernika i mam starbaksa w domu
kondes
Member
Posts: 34,094
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
410.00
#1438
Sep 15 2025 06:57am
Quote (
colos @ 15 Sep 2025 14:44
)
kawa sypana + troche przyprawy do piernika i mam starbaksa w domu :angel:
Trudno się z tym nie zgodzić
Wjeżdża druga kawka
colos
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold
:
300.00
#1439
Sep 15 2025 07:24am
dla smaku by jeszcze jedną dziabnął ale za szybko bym siedział
kondes
Member
Posts: 34,094
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
410.00
#1440
Sep 15 2025 08:02am
Ja jednak drugą musiałem wylać, bo ktoś umył nieumiejętnie czajnik i miałem kawę i smaku płynu do naczyń
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
142
143
144
145
146
420
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact