nie rób tego :cry:
Przebudziłem się chyba z 3 razy i doszedłem do wniosku, że piję kawę, palę szluga i już do spania nigdzie się nie wybieram. I idę zęby wymyć, bo chyba zapomniałem wczoraj. W ogóle już 3 miesiąc się wybieram do dentysty i znowu nie będę miał kasy, bo muszę długi pooddawać i nic mi w kiermanie nie zostanie.