d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Wersja Oficjalna Ponownie
Prev1142614271428142914301473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Dec 3 2014 03:53pm
Quote (umbrela @ 3 Dec 2014 18:47)
Tylu jest dobrych leśniczych że to kutanga mała.


gram sobie fidlem w dzungli przychodzi do mnie 0 0 1 warwick z jednym itemem i wamp sceptrem i zabija mnie na ulti i jedno q

wat
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Dec 3 2014 04:08pm
Quote (lszcz @ 3 Dec 2014 22:53)
gram sobie fidlem w dzungli przychodzi do mnie 0 0 1 warwick z jednym itemem i wamp sceptrem i zabija mnie na ulti i jedno q

wat


no można i tak
Member
Posts: 8,416
Joined: Dec 25 2005
Gold: 570.00
Dec 3 2014 04:11pm
gra ktos?
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
Dec 3 2014 04:59pm
Quote (dawid9400 @ Dec 3 2014 06:30pm)
Jaki jest najlepszy jungler, i dlaczego jest to Vi?

NO DOBRA JARVAN TEŻ MOŻE BYĆ


atm pantalon ww i lizinga najmocniejsi :rolleyes:
moze jeszcze nuner ale za malo go widzialem w 4.20
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Dec 4 2014 01:13am
Quote (Sisio @ 3 Dec 2014 23:11)
gra ktos?


pisior grasz ba eune?
Member
Posts: 2,193
Joined: May 19 2014
Gold: 0.07
Warn: 70%
Dec 10 2014 02:48pm
kto gra eune ?
Member
Posts: 16,351
Joined: Sep 25 2005
Gold: 875.00
Dec 10 2014 04:49pm
Quote (iZebed1n @ Dec 10 2014 10:48pm)
kto gra eune ?


ja nick : Meydon szukam duo bo nie lamie a nie moge z golda wyjsc solo :s

This post was edited by kuchcik on Dec 10 2014 04:52pm
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Dec 11 2014 01:08am
Quote (kuchcik @ 10 Dec 2014 23:49)
ja nick : Meydon szukam duo bo nie lamie a nie moge z golda wyjsc solo :s


Sounds legit.
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
Dec 11 2014 01:15am
Quote (kuchcik @ Dec 11 2014 12:49am)
ja nick : Meydon szukam duo bo nie lamie a nie moge z golda wyjsc solo :s


;'D
Banned
Posts: 1,829
Joined: Jun 13 2014
Gold: 4.01
Warn: 60%
Dec 12 2014 06:56am
ucze sie grac supportem, jak na razie ogarniam sorake
Go Back To Polska Topic List
Prev1142614271428142914301473Next
Add Reply New Topic New Poll