☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Liga Legend > Wersja Oficjalna Ponownie
Prev
1
1426
1427
1428
1429
1430
1473
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 167757
Replies: 14721
Track Topic
lszcz
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold
:
0.00
#14271
Dec 3 2014 03:53pm
Quote (umbrela @ 3 Dec 2014 18:47)
Tylu jest dobrych leśniczych że to kutanga mała.
gram sobie fidlem w dzungli przychodzi do mnie 0 0 1 warwick z jednym itemem i wamp sceptrem i zabija mnie na ulti i jedno q
wat
umbrela
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold
:
121,825.00
#14272
Dec 3 2014 04:08pm
Quote (lszcz @ 3 Dec 2014 22:53)
gram sobie fidlem w dzungli przychodzi do mnie 0 0 1 warwick z jednym itemem i wamp sceptrem i zabija mnie na ulti i jedno q
wat
no można i tak
Sisio
Member
Posts: 8,416
Joined: Dec 25 2005
Gold
:
570.00
#14273
Dec 3 2014 04:11pm
gra ktos?
AsaroV
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold
:
1,739.70
#14274
Dec 3 2014 04:59pm
Quote (dawid9400 @ Dec 3 2014 06:30pm)
Jaki jest najlepszy jungler, i dlaczego jest to Vi?
NO DOBRA JARVAN TEŻ MOŻE BYĆ
atm pantalon ww i lizinga najmocniejsi
moze jeszcze nuner ale za malo go widzialem w 4.20
umbrela
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold
:
121,825.00
#14275
Dec 4 2014 01:13am
Quote (Sisio @ 3 Dec 2014 23:11)
gra ktos?
pisior grasz ba eune?
iZebed1n
Member
Posts: 2,193
Joined: May 19 2014
Gold
:
0.07
Warn: 70%
#14276
Dec 10 2014 02:48pm
kto gra eune ?
kuchcik
Member
Posts: 16,351
Joined: Sep 25 2005
Gold
:
875.00
#14277
Dec 10 2014 04:49pm
Quote (iZebed1n @ Dec 10 2014 10:48pm)
kto gra eune ?
ja nick : Meydon szukam duo bo nie lamie a nie moge z golda wyjsc solo :s
This post was edited by kuchcik on Dec 10 2014 04:52pm
TardekTJK
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold
:
0.00
Warn: 80%
#14278
Dec 11 2014 01:08am
Quote (kuchcik @ 10 Dec 2014 23:49)
ja nick : Meydon szukam duo bo nie lamie a nie moge z golda wyjsc solo :s
Sounds legit.
RavenN
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold
:
1.00
#14279
Dec 11 2014 01:15am
Quote (kuchcik @ Dec 11 2014 12:49am)
ja nick : Meydon szukam duo bo nie lamie a nie moge z golda wyjsc solo :s
;'D
filipeke
Banned
Posts: 1,829
Joined: Jun 13 2014
Gold
:
4.01
Warn: 60%
#14280
Dec 12 2014 06:56am
ucze sie grac supportem, jak na razie ogarniam sorake
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
1426
1427
1428
1429
1430
1473
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact