d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Wersja Oficjalna Ponownie
Prev1142414251426142714281473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,261
Joined: Sep 25 2005
Gold: 80.00
Nov 26 2014 08:17am
Quote (luksus @ Nov 26 2014 03:56pm)
to dotyczy tylko ludzi ktorzy mieli konto zalozone przed splitem


ja solo kazde konto ok 30-40gier(zalezy od plejsmenta) bez ogarow :(


no ja solo wlasnie gram i ciezko bylem w g1 jestem w g5 i wracam moze to przez to ze pracuje caly tydzien a zazwyczaj w weekendy gram :d
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Nov 26 2014 08:19am
Quote (kuchcik @ Nov 26 2014 04:17pm)
no ja solo wlasnie gram i ciezko bylem w g1 jestem w g5 i wracam moze to przez to ze pracuje caly tydzien a zazwyczaj w weekendy gram :d


powodzenia
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 26 2014 09:54am
Quote (luksus @ Nov 26 2014 01:56pm)
to dotyczy tylko ludzi ktorzy mieli konto zalozone przed splitem


ja solo kazde konto ok 30-40gier(zalezy od plejsmenta) bez ogarow :(


nie wiem jak to robią ludzie naprawdę, że każde konto easy boostują do diamonda mając 90% win ratio, jak w co drugiej/trzeciej grze trafi się troll/zaczynają się kłócić i afk/troll, ja nie moge wyjść wyżej niż plat4
Member
Posts: 16,261
Joined: Sep 25 2005
Gold: 80.00
Nov 26 2014 09:55am
Quote (dawid9400 @ Nov 26 2014 05:54pm)
nie wiem jak to robią ludzie naprawdę, że każde konto easy boostują do diamonda mając 90% win ratio, jak w co drugiej/trzeciej grze trafi się troll/zaczynają się kłócić i afk/troll, ja nie moge wyjść wyżej niż plat4


trzeba wiedziec kiedy grac i miec z kim :d
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 26 2014 09:57am
Quote (kuchcik @ Nov 26 2014 03:55pm)
trzeba wiedziec kiedy grac i miec z kim :d


oni grają o każdej porze i to solo, wiem bo znam właściciela chyba największej firmy boostującej na NE, nie wiem czy na innych realmach też boostują typki od niego.
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Nov 26 2014 10:00am
Quote (dawid9400 @ 26 Nov 2014 17:57)
oni grają o każdej porze i to solo, wiem bo znam właściciela chyba największej firmy boostującej na NE, nie wiem czy na innych realmach też boostują typki od niego.


takie znajomosci takie sukcesy w zyciu takie wszystko











a jednak loked :ph34r:

This post was edited by lszcz on Nov 26 2014 10:00am
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 26 2014 10:06am
Quote (lszcz @ Nov 26 2014 04:00pm)
takie znajomosci takie sukcesy w zyciu takie wszystko











a jednak loked :ph34r:


tylko ze względu na sprzedawczyków, nie okradłem nikogo, jak chciałem żeby mi odlockowali to chcieli dokładne dane z konta bankowego,date przelewu i kwote - pojebao ich
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Nov 26 2014 10:10am
Quote (dawid9400 @ 26 Nov 2014 17:57)
oni grają o każdej porze i to solo, wiem bo znam właściciela chyba największej firmy boostującej na NE, nie wiem czy na innych realmach też boostują typki od niego.


Hahahaha kurwa epickie :D :lol:
Member
Posts: 3,693
Joined: Oct 2 2013
Gold: 300.55
Nov 26 2014 10:13am
Quote (dawid9400 @ 26 Nov 2014 16:54)
nie wiem jak to robią ludzie naprawdę, że każde konto easy boostują do diamonda mając 90% win ratio, jak w co drugiej/trzeciej grze trafi się troll/zaczynają się kłócić i afk/troll, ja nie moge wyjść wyżej niż plat4


moze pograj troche lb, co
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Dec 1 2014 01:18pm
Panowie mam do was pytanie. W poprzednim tygodniu grałem średnio codziennie od poniedziałku do soboty po 3 gry dziennie. Żadnej nie przegrałem, żadnej. Od niedzieli dopiera mi tak zajebiście słabych sojuszników że nie mogę normalnie grać, co chwila ktoś afk albo takie pizdy grają że szkoda gadać. I tu moje pytanie. Czy ta gra celowo nie dopiera mi słabszych przeciwników?
Go Back To Polska Topic List
Prev1142414251426142714281473Next
Add Reply New Topic New Poll