Quote (TheFirstJesusKun @ Nov 26 2014 12:40pm)
Mozesz jednorazowo przejsc z nordic na west jakby cos. Za darmo oczywix.
to dotyczy tylko ludzi ktorzy mieli konto zalozone przed splitem
Quote (kuchcik @ Nov 26 2014 02:18pm)
sam sie podciagne do diaxow

tylko need 1 ogara bo solo idzie powoli

ja solo kazde konto ok 30-40gier(zalezy od plejsmenta) bez ogarow
This post was edited by luksus on Nov 26 2014 07:56am