d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Wersja Oficjalna Ponownie
Prev1142314241425142614271473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold: 100.00
Nov 25 2014 05:57pm
Lszcz odblokuj skrzynkę, albo mnie dodaj bo szukam koleguw. Piszcie tutaj nicki to jakoś się ogarnie XD

Pozdrawiam prawilniaków.
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Nov 25 2014 05:57pm
Quote (mysk8er @ 26 Nov 2014 01:57)
Lszcz odblokuj skrzynkę, albo mnie dodaj bo szukam koleguw. Piszcie tutaj nicki to jakoś się ogarnie XD

Pozdrawiam prawilniaków.


a jaki serwur
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold: 100.00
Nov 25 2014 06:01pm
Quote (lszcz @ Nov 26 2014 01:57am)
a jaki serwur


Chyba ten podstawowy. Nordik(?)
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Nov 25 2014 06:16pm
Quote (mysk8er @ 26 Nov 2014 02:01)
Chyba ten podstawowy. Nordik(?)


no to ja gram na west :C
Member
Posts: 100,918
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Nov 26 2014 01:31am
Macie może spadki fps na nowej mapie?
Member
Posts: 28,905
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,352.78
Nov 26 2014 02:56am
Quote (umbrela @ Nov 26 2014 07:31am)
Macie może spadki fps na nowej mapie?


tak
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Nov 26 2014 04:03am
bedzie nowy fajny tryb :baby:


2 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): saszas, wroniak

podobno jakis chuj wchodzi na topic lola

This post was edited by saszas on Nov 26 2014 04:03am
Banned
Posts: 8,624
Joined: Jul 24 2014
Gold: 133.00
Warn: 20%
Nov 26 2014 04:40am
Quote (mysk8er @ 26 Nov 2014 01:01)
Chyba ten podstawowy. Nordik(?)


Mozesz jednorazowo przejsc z nordic na west jakby cos. Za darmo oczywix.
Member
Posts: 16,261
Joined: Sep 25 2005
Gold: 80.00
Nov 26 2014 06:18am
Quote (luksus @ Nov 25 2014 10:10pm)
pociagne cie do diaxow za kilka skinow


sam sie podciagne do diaxow :D tylko need 1 ogara bo solo idzie powoli :D
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Nov 26 2014 07:56am
Quote (TheFirstJesusKun @ Nov 26 2014 12:40pm)
Mozesz jednorazowo przejsc z nordic na west jakby cos. Za darmo oczywix.

to dotyczy tylko ludzi ktorzy mieli konto zalozone przed splitem
Quote (kuchcik @ Nov 26 2014 02:18pm)
sam sie podciagne do diaxow :D tylko need 1 ogara bo solo idzie powoli :D


ja solo kazde konto ok 30-40gier(zalezy od plejsmenta) bez ogarow :(

This post was edited by luksus on Nov 26 2014 07:56am
Go Back To Polska Topic List
Prev1142314241425142614271473Next
Add Reply New Topic New Poll