d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Wersja Oficjalna Ponownie
Prev1142014211422142314241473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 12 2014 01:22pm
Quote (DivineHero @ Nov 12 2014 07:20pm)
dobre rankedy po rozdanych nagrodach grasz o pietruche pajacu ?


nawet nie chce mi się odpowiadać, bo jesteś totalnym zjebem
Member
Posts: 3,693
Joined: Oct 2 2013
Gold: 300.55
Nov 12 2014 01:38pm
Quote (dawid9400 @ 12 Nov 2014 20:22)
nawet nie chce mi się odpowiadać, bo jesteś totalnym zjebem


dlaczego nie grales lb?
Member
Posts: 2,193
Joined: May 19 2014
Gold: 0.07
Warn: 70%
Nov 12 2014 01:44pm
ale guwniane nowe ikonki QQ

ale wlasnie obczaje se morganke skina :3
Member
Posts: 1,714
Joined: Jan 10 2013
Gold: 5.01
Nov 12 2014 01:44pm
siemaneczko witam
Member
Posts: 9,485
Joined: Sep 20 2008
Gold: 0.00
Nov 12 2014 02:13pm
Quote (dawid9400 @ 12 Nov 2014 20:22)
nawet nie chce mi się odpowiadać, bo jesteś totalnym zjebem


te biznezmen nie wicharuj tu
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 12 2014 02:18pm
Quote (Monlightek @ Nov 12 2014 07:38pm)
dlaczego nie grales lb?


za łatwo, żadnej zabawy w platynie
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 12 2014 06:59pm
Quote (DivineHero @ Nov 12 2014 08:13pm)
te biznezmen nie wicharuj tu


btw jak zobaczyłem twoją morde ze zdjęcia to mi się przypomniało, kiedyś zrobiłeś mi "siga", ja go nie chciałem, trułeś mi dupe dobre 3 dni o 10fg to ci wysłałem ;D
Member
Posts: 42,085
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Nov 12 2014 07:07pm
Quote (dawid9400 @ Nov 13 2014 02:59am)
btw jak zobaczyłem twoją morde ze zdjęcia to mi się przypomniało, kiedyś zrobiłeś mi "siga", ja go nie chciałem, trułeś mi dupe dobre 3 dni o 10fg to ci wysłałem ;D


;d w koncu to rumun
Banned
Posts: 5,748
Joined: Apr 14 2012
Gold: 5.00
Warn: 40%
Nov 12 2014 07:12pm
XD JAKIE SO NAGLODY ZA TEN SZEZON?
Member
Posts: 9,485
Joined: Sep 20 2008
Gold: 0.00
Nov 13 2014 05:17am
nowa mapa w raku na kreatorze już dostępna

Quote (dawid9400 @ 13 Nov 2014 01:59)
btw jak zobaczyłem twoją morde ze zdjęcia to mi się przypomniało, kiedyś zrobiłeś mi "siga", ja go nie chciałem, trułeś mi dupe dobre 3 dni o 10fg to ci wysłałem ;D


wyszczekał się? to do budy azor

This post was edited by DivineHero on Nov 13 2014 05:18am
Go Back To Polska Topic List
Prev1142014211422142314241473Next
Add Reply New Topic New Poll