d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 3 > Temat Oficjalny
Prev1141142143144145211Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,823
Joined: Jan 5 2007
Gold: 13.37
Dec 22 2011 07:47am
chłopaki mam taki problem z bf'em:
kupiłem kuzynowi grę założyłem konto na originie, wszystko się zaktualizowało i przy odpaleniu gry przerzuca na battleloga ale tam wyświetla się ten oto napis:
"Buy BF3 to get access to Battlelog. Check the FAQ"

wiecie może jak sobie z tym poradzić? bo w tym momencie można grę odpalić tylko w trybie offline
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Dec 22 2011 07:49am
Quote (Go_0su @ 22 Dec 2011 15:47)
chłopaki mam taki problem z bf'em:
kupiłem kuzynowi grę założyłem konto na originie, wszystko się zaktualizowało i przy odpaleniu gry przerzuca na battleloga ale tam wyświetla się ten oto napis:
"Buy BF3 to get access to Battlelog. Check the FAQ"

wiecie może jak sobie z tym poradzić? bo w tym momencie można grę odpalić tylko w trybie offline


dla swietego spokoju, robiles restart, i relogowales sie na battlelogu?
Member
Posts: 9,823
Joined: Jan 5 2007
Gold: 13.37
Dec 22 2011 07:53am
Quote (markov @ 22 Dec 2011 14:49)
dla swietego spokoju, robiles restart, i relogowales sie na battlelogu?


zrobiłem restart komputera a na battleloga dopiero pierwszy raz próbuję wejść ale wyskakuje ten błąd

e:

może mieć na to wpływ, że data urodzenia nie spełnia wymogów gry?

This post was edited by Go_0su on Dec 22 2011 08:03am
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
Dec 22 2011 09:37am
Quote (Go_0su @ 22 Dec 2011 15:53)
zrobiłem restart komputera a na battleloga dopiero pierwszy raz próbuję wejść ale wyskakuje ten błąd

e:

może mieć na to wpływ, że data urodzenia nie spełnia wymogów gry?


to, ewentualnie spróbuj zalogować się na necie i na bf naraz
Member
Posts: 9,823
Joined: Jan 5 2007
Gold: 13.37
Dec 22 2011 11:26am
Quote (GoSu19 @ 22 Dec 2011 16:37)
to, ewentualnie spróbuj zalogować się na necie i na bf naraz


bo na originie założył konto na swoją datę urodzenia czyli poniżej wymaganej a na koncie ea zrobiłem mu już normalnie bo nie szło nawet inaczej więc nie wiem czy w tym tkwi problem..
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
Dec 22 2011 12:53pm
Quote (Go_0su @ 22 Dec 2011 19:26)
bo na originie założył konto na swoją datę urodzenia czyli poniżej wymaganej a na koncie ea zrobiłem mu już normalnie bo nie szło nawet inaczej więc nie wiem czy w tym tkwi problem..


mozliwe glowy nie dam :/
Member
Posts: 9,823
Joined: Jan 5 2007
Gold: 13.37
Dec 22 2011 02:08pm
napisałem email do ea
pisze, że do 24h ktoś się ma odezwać więc może akurat
bo widziałem na necie, że ten problem ma więcej ludzi
Member
Posts: 18,288
Joined: May 7 2007
Gold: 6.88
Warn: 20%
Dec 23 2011 02:21am
dzis wolne, zaraz trzeba cos pograc :drool:
Member
Posts: 2,599
Joined: Oct 6 2010
Gold: 0.00
Dec 23 2011 05:44am
gierka zajebista :P jak ktos chce pograc via xbox to niech napisze mi nick na pm
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Dec 23 2011 07:16am
Obczajcie co frankie zrobil :drool:


Go Back To Polska Topic List
Prev1141142143144145211Next
Add Reply New Topic New Poll