d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev1141142143144145206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Aug 14 2011 04:16pm
Quote (Bozia @ 15 Aug 2011 00:12)
dlaczego bułka zamknęła temat o LoL'u, a HoN dalej istnieje?

ŁAPUFKA DETECTED


Nie było powodu by zamykać temat o honie.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Aug 14 2011 04:23pm
Quote (Bozia @ 15 Aug 2011 00:12)
dlaczego bułka zamknęła temat o LoL'u, a HoN dalej istnieje?

ŁAPUFKA DETECTED


Codziennie wysylam mu okulary takie jak nosi horatio.
Peu zapewne mecz ogladales?
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Aug 14 2011 04:48pm
Quote (Saygon @ 15 Aug 2011 00:23)
Codziennie wysylam mu okulary takie jak nosi horatio.
Peu zapewne mecz ogladales?


Tak, oglądałem.

Potrzebuje kogoś z możliwością pisania na forum, bo ja nie mogę. Pewnie Phrarr potrącił Malikena ciężarówką i straciłem prawo do wypowiadania się na forum.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Aug 14 2011 04:51pm
Quote (Peu @ 15 Aug 2011 00:48)
Tak, oglądałem.

Potrzebuje kogoś z możliwością pisania na forum, bo ja nie mogę. Pewnie Phrarr potrącił Malikena ciężarówką i straciłem prawo do wypowiadania się na forum.


O latwosci :d
Za duzo rejdzowales na forum.
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Aug 14 2011 04:58pm
Quote (Saygon @ 15 Aug 2011 00:51)
O latwosci :d
Za duzo rejdzowales na forum.


Nie napisałem nawet jednego posta.
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Aug 14 2011 05:00pm
Quote (Peu @ 15 Aug 2011 00:48)
Tak, oglądałem.

Potrzebuje kogoś z możliwością pisania na forum, bo ja nie mogę. Pewnie Phrarr potrącił Malikena ciężarówką i straciłem prawo do wypowiadania się na forum.


Hahahaha :D No kurwa proste :wub:
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Aug 14 2011 05:03pm
Quote (Peu @ 15 Aug 2011 00:58)
Nie napisałem nawet jednego posta.


Pamietaj kto mial to konto przed toba :DDD
Zaloz darmowe konto do spamowania.
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Aug 14 2011 05:04pm
Quote (Saygon @ 15 Aug 2011 01:03)
Pamietaj kto mial to konto przed toba :DDD
Zaloz darmowe konto do spamowania.


No właśnie napisałem, że mógł go potrącić ciężarówką ;/

Jiggle_Billy dostał bana na own3d.tv bo oglądał na youtubie '2 horses having sex' podczas streamowania z hona.
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Aug 14 2011 05:05pm
Quote (Peu @ 15 Aug 2011 01:04)
No właśnie napisałem, że mógł go potrącić ciężarówką ;/

Jiggle_Billy dostał bana na own3d.tv bo oglądał na youtubie '2 horses having sex' podczas streamowania z hona.


jigglebylly :DDDDDDD szkoda [*] n1 streamy
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Aug 14 2011 05:06pm
Quote (lszcz @ 15 Aug 2011 01:05)
jigglebylly :DDDDDDD szkoda [*] n1 streamy


Ma już nowy stream.
Go Back To Polska Topic List
Prev1141142143144145206Next
Add Reply New Topic New Poll