Oglnnie ba biurki lezy mi Imię Wiatru i czeka na rozpoczecie, ale do swietego spokoju powtarzam jeszcze fragmenty Malazu.
Quote (cOr @ Nov 25 2013 06:29pm)
hmm a te nowe wydania są juz jako calosc? albo chociaz czy wszystkie tomy sa juz w sprzedazy? jakby byly w rozsadnej cenie to moze na gwiazdke bym sobie sprawil ;]
ale jak znam zycie to pewnie z 400 by to ksoztowalo, jak nie wiecej
Nie jestem w 100 procentach pewny, ale moze jeszcze 2-3 nie byc. Anyway na bank bardziej sie je oplaci jednak kupic bo ksiazka to koszt rzedu 50 zl w empiku, a przy starym wychodzilo gdzies ~65zl za dwa tomy.