d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Jecie Na Sniadanie
Prev1141142143144145214Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Mar 28 2026 01:55pm
Jutro będzie to samo, szlug, a potem szlug i kawa.
Member
Posts: 13,216
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Mar 28 2026 01:57pm
Jutro będzie to samo, szlug, a potem szlug i kawa.


Wez sie za siebie chlopak bo nie dobijesz 10k :(
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Mar 28 2026 01:58pm
Wez sie za siebie chlopak bo nie dobijesz 10k :(


Potem są czasami jakieś kanapki, ale na wstępie jest kawa z papierosem. Ostatnio miałem ochotę, to zjadłem chyba z 6 kromek.
Member
Posts: 13,216
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Mar 28 2026 02:01pm
Potem są czasami jakieś kanapki, ale na wstępie jest kawa z papierosem. Ostatnio miałem ochotę, to zjadłem chyba z 6 kromek.


Ja kupilem 6jajec a do jajówy zużyje max 3, z reszty zrobie jajochlebki :thumbsup:
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Mar 28 2026 02:04pm
Ja kupilem 6jajec a do jajówy zużyje max 3, z reszty zrobie jajochlebki :thumbsup:


Kiedyś często sobie robiłem na gastro :)
Member
Posts: 19,028
Joined: May 7 2024
Gold: 40.00
Warn: 30%
Mar 28 2026 02:09pm
Ja kupilem 6jajec a do jajówy zużyje max 3, z reszty zrobie jajochlebki :thumbsup:


jaki chlepek odpowiedni? nigdy tego nie jadłem

This post was edited by James_On on Mar 28 2026 02:09pm
Member
Posts: 13,216
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Mar 28 2026 02:15pm
jaki chlepek odpowiedni? nigdy tego nie jadłem


Tostowy chlebek daje rade (w szwecji nie ma dobrego pieczywa) maczasz w jaju i smazysz na masełku, jak obrocisz na druga strone wrzucasz żólty ser na gore i gotowe. Jak jestes fanem smazonego sera obracasz jeszcze raz i dokladasz sera na drugą strone, petarda
Member
Posts: 19,028
Joined: May 7 2024
Gold: 40.00
Warn: 30%
Mar 28 2026 02:38pm
Tostowy chlebek daje rade (w szwecji nie ma dobrego pieczywa) maczasz w jaju i smazysz na masełku, jak obrocisz na druga strone wrzucasz żólty ser na gore i gotowe. Jak jestes fanem smazonego sera obracasz jeszcze raz i dokladasz sera na drugą strone, petarda


mam akurat resztke to moze jutro sporóbuję :)

nie polecam lava cake z biedronki. zesrałem się...
Member
Posts: 13,216
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Mar 28 2026 02:39pm
mam akurat resztke to moze jutro sporóbuję :)

nie polecam lava cake z biedronki. zesrałem się...


Mow lepiej jakie pb na dyche :thumbsup:
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Mar 29 2026 02:00am
relanium :ph34r:
Go Back To Polska Topic List
Prev1141142143144145214Next
Add Reply New Topic New Poll