na zejście najlepszy jest buch gastro i kima ale Ty nie palisz :P im jestem starszy tym bardziej wolę się upodlić alkoholem niż wciagać chociaż szczura bym zajebał :mellow:
Jestem tego zdania, że można sobie przypierdolić szczura, ale tylko tak rekreacyjnie, żeby nie lecieć na tym kilka dni, bo człowiek się łatwo przywiązuje do tematu.