Quote (Przemozeus @ Oct 26 2014 11:54pm)
Witajcie
Dotychczas uważałem giery typu doty i lole za gimbusiarskie, ale ostatnio postanowiłem trochę bardziej się z tym zapoznać.
Niestety po kilku pierwszych grach moje obawy potwierdziły się - miałem nieprzyjemność natrafić na kilku gimbusów jadących innym typu "u kid" itp, a sami chwalili się, że w listopadzie kończą 14 lat (przypadek autentyczny).
Gra mnie wciągnęła, a mam dosyć plebstwa, afkowania itp
Pytanko: Są tutaj jakieś gildie/klany czy inne syfy coby móc się ustawiać i grać z ludźmi a nie gimbazą?
graj ze znajomymi / poszukaj kogos do gry ;d
ew wypierdol czat za okno / albo komenda /mute all