d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Wersja Oficjalna Ponownie
Prev1141614171418141914201473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Oct 24 2014 12:42pm
RZAL W DOPE
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Oct 24 2014 01:45pm
Quote (D13g0 @ Oct 24 2014 05:51pm)
http://www.youtube.com/watch?v=9Xqikz5_8CI


MÓJ IDOL
HAHAHAHAHAA
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Oct 24 2014 04:02pm
jesli ktos chcialby kupic refy to ile moze ich nabyc za przykladowa sume 3.5k fg ? nie mam dostepu do donor forum;/


This post was edited by KinderKorwinista on Oct 24 2014 04:05pm
Member
Posts: 7,255
Joined: Feb 13 2009
Gold: 0.00
Oct 24 2014 04:29pm
Quote (KinderKorwinista @ 25 Oct 2014 00:02)
jesli ktos chcialby kupic refy to ile moze ich nabyc za przykladowa sume 3.5k fg ? nie mam dostepu do donor forum;/
http://www.youtube.com/watch?v=9Xqikz5_8CI


teraz maja zremasterowac reffy i beda bany poczytaj newsy o tym na forum lola
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Oct 24 2014 04:50pm
Quote (Poeta @ Oct 24 2014 10:29pm)
teraz maja zremasterowac reffy i beda bany poczytaj newsy o tym na forum lola


widzialem ogloszenie 1ref za 1zl. Typ pisal, ze boty graja ze soba i jest safe. ;o
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Oct 25 2014 04:05am
teraz masz i tak RAF under construiction i nie mozna wejsc, aha no i wspanialy link do fidla xd gosc mial jeszcze to na profilu
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Oct 26 2014 11:46am
wypadlem z mastera heheheh
Member
Posts: 10,975
Joined: Aug 31 2007
Gold: 3,583.00
Oct 26 2014 03:54pm
Witajcie
Dotychczas uważałem giery typu doty i lole za gimbusiarskie, ale ostatnio postanowiłem trochę bardziej się z tym zapoznać.
Niestety po kilku pierwszych grach moje obawy potwierdziły się - miałem nieprzyjemność natrafić na kilku gimbusów jadących innym typu "u kid" itp, a sami chwalili się, że w listopadzie kończą 14 lat (przypadek autentyczny).
Gra mnie wciągnęła, a mam dosyć plebstwa, afkowania itp
Pytanko: Są tutaj jakieś gildie/klany czy inne syfy coby móc się ustawiać i grać z ludźmi a nie gimbazą?
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
Oct 26 2014 04:10pm
Quote (Przemozeus @ Oct 26 2014 11:54pm)
Witajcie
Dotychczas uważałem giery typu doty i lole za gimbusiarskie, ale ostatnio postanowiłem trochę bardziej się z tym zapoznać.
Niestety po kilku pierwszych grach moje obawy potwierdziły się - miałem nieprzyjemność natrafić na kilku gimbusów jadących innym typu "u kid" itp, a sami chwalili się, że w listopadzie kończą 14 lat (przypadek autentyczny).
Gra mnie wciągnęła, a mam dosyć plebstwa, afkowania itp
Pytanko: Są tutaj jakieś gildie/klany czy inne syfy coby móc się ustawiać i grać z ludźmi a nie gimbazą?


graj ze znajomymi / poszukaj kogos do gry ;d
ew wypierdol czat za okno / albo komenda /mute all
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Oct 26 2014 04:30pm
Quote (Przemozeus @ Oct 26 2014 11:54pm)
Witajcie
Dotychczas uważałem giery typu doty i lole za gimbusiarskie, ale ostatnio postanowiłem trochę bardziej się z tym zapoznać.
Niestety po kilku pierwszych grach moje obawy potwierdziły się - miałem nieprzyjemność natrafić na kilku gimbusów jadących innym typu "u kid" itp, a sami chwalili się, że w listopadzie kończą 14 lat (przypadek autentyczny).
Gra mnie wciągnęła, a mam dosyć plebstwa, afkowania itp
Pytanko: Są tutaj jakieś gildie/klany czy inne syfy coby móc się ustawiać i grać z ludźmi a nie gimbazą?


jak wbijesz 30 lvl i zaczneisz grac rankedy to powinno byc troche lzej (chyba ze trafisz na gowniany mmr), gdzie ludzie tryharduja zazwyczaj i malo kiedy pisza
Go Back To Polska Topic List
Prev1141614171418141914201473Next
Add Reply New Topic New Poll