d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Wersja Oficjalna Ponownie
Prev1141314141415141614171473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 880
Joined: Jul 25 2014
Gold: 10.00
Warn: 70%
Oct 19 2014 03:47am
Quote (luksus @ Oct 19 2014 11:43am)
xddddddddddddddddddddddddddddddddd


finaly lecom teraz
http://www.twitch.tv/riotgames
koniec sezonu chyba 11go


Lukasz co zrobili z alistardem ze banujo go tak???????????
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Oct 19 2014 03:51am
Quote (Zjebedyn @ Oct 19 2014 11:47am)
Lukasz co zrobili z alistardem ze banujo go tak???????????


Nerfa dostał.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Oct 19 2014 04:00am
Quote (Last_Hope @ 19 Oct 2014 11:34)
Bo LoL jest fajny.
Gram długo, ale rzadko - co za tym idzie słabo :D
Nie nudzi się w sumie... :wub:

Robią fajne patche itd. Coś się dzieje - jakieś zmiany itd. To powoduje, że gra jest dalej atrakcyjna.


Ale był taki okres, że praktycznie nikt tu nie grał w lola, wszyscy grali w dotę i wypowiadali się o lolu jak o największym gównie. Teraz ci sami krzykacze najwięcej tu postują i zapewne najwięcej grają w ligę raka.
Member
Posts: 880
Joined: Jul 25 2014
Gold: 10.00
Warn: 70%
Oct 19 2014 04:08am
Quote (Last_Hope @ Oct 19 2014 11:51am)
Nerfa dostał.


Dostal nerfa i jest nienalze instabanem na worldsach, seems legit
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Oct 19 2014 04:09am
Quote (Grigo @ 19 Oct 2014 12:00)
Ale był taki okres, że praktycznie nikt tu nie grał w lola, wszyscy grali w dotę i wypowiadali się o lolu jak o największym gównie. Teraz ci sami krzykacze najwięcej tu postują i zapewne najwięcej grają w ligę raka.


cos w tym jest
Member
Posts: 1,841
Joined: Aug 5 2014
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Oct 19 2014 04:23am
Quote (50groszy @ Oct 19 2014 12:09pm)
cos w tym jest


pisiont groszy
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Oct 19 2014 04:25am
Quote (Kacza @ 19 Oct 2014 12:23)
pisiont groszy


SUCHAM
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Oct 19 2014 05:06am
Quote (Zjebedyn @ Oct 19 2014 11:47am)
Lukasz co zrobili z alistardem ze banujo go tak???????????


wrucila meta na twarde topy a alistard na ult tankuje duzo, nawet w soloq ludzie robio go na 3force a reszta tanky i nakurwiajo wygrywajo
Member
Posts: 880
Joined: Jul 25 2014
Gold: 10.00
Warn: 70%
Oct 19 2014 05:08am
Quote (luksus @ Oct 19 2014 01:06pm)
wrucila meta na twarde topy a alistard na ult tankuje duzo, nawet w soloq ludzie robio go na 3force a reszta tanky i nakurwiajo wygrywajo


WSZYSTKO NA 3F WYGRYWA GIERY, NAWET ASHE. PAMIETAM PLACZ LUDZIKUW JAK ASZE BUDOWALEM NA 3F
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Oct 19 2014 05:12am
mid or feed
Go Back To Polska Topic List
Prev1141314141415141614171473Next
Add Reply New Topic New Poll