Quote (Last_Hope @ 19 Oct 2014 11:34)
Bo LoL jest fajny.
Gram długo, ale rzadko - co za tym idzie słabo

Nie nudzi się w sumie...

Robią fajne patche itd. Coś się dzieje - jakieś zmiany itd. To powoduje, że gra jest dalej atrakcyjna.
Ale był taki okres, że praktycznie nikt tu nie grał w lola, wszyscy grali w dotę i wypowiadali się o lolu jak o największym gównie. Teraz ci sami krzykacze najwięcej tu postują i zapewne najwięcej grają w ligę raka.