Quote (Grigo @ Oct 19 2014 11:03am)
Skąd ta moda na lola? Nawet najwięksi hejterzy teraz grają
Bo LoL jest fajny.
Gram długo, ale rzadko - co za tym idzie słabo

Nie nudzi się w sumie...

Robią fajne patche itd. Coś się dzieje - jakieś zmiany itd. To powoduje, że gra jest dalej atrakcyjna.