Quote (Grigo @ Oct 4 2014 04:23pm)
dota najlepsza, mam w niej 100-300 ms, a support ma wyjebane na graczy, taka dobra gra. Przez to jakbym sobie chciał zagrać w jakąś grę moba to jestem zmuszony grać w lola, bo dota jest dla mnie niegrywalna.
jezeli wpadniesz w shit tier mmr to niestety jestes w jakims pierdolonym geccie i nie masz pojecia co zrobi polowa twojego teamu wtedy dota jest niegrywalna i mozesz jedynie nabuffowac rank grajac jakims supportem pomagajac innym debilom ktorzy i tak nie zawsze to wygraja a nie sprawia to przyjemnosci tak wiec ja mam 2400 solo i ludzie wiedza co robia ale wylosowalo mi 1200na poczatku i ludzie szli wpierdolic kanapki afk jak przeciwny team robil repusha na nasze baraki .