d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 3 > Temat Oficjalny
Prev1140141142143144211Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,180
Joined: May 19 2007
Gold: 24.00
Dec 20 2011 10:26am


Quote (Patryk1991 @ Dec 20 2011 03:14pm)
Javelin jest dobre
2-3 strzaly i po tanku
na samoloty takze jak tkos soflam uzywa

ale powninni troche palnik znerfowac bo za szybko naprawia ;/


owszem

Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Dec 20 2011 03:24pm
http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/11631792/1/351647028/
Chyba poki co rekord moj, 69k, 2 medale, 1 gwiazdka.
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Dec 20 2011 03:31pm
Game disconnected: you were kicked from the game.

co z tym zrobic, wywala po 2-3minutach :(
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold: 157.00
Dec 20 2011 05:20pm
Quote (Tomeczek @ 20 Dec 2011 23:31)
Game disconnected: you were kicked from the game.

co z tym zrobic, wywala po 2-3minutach :(


mam ten sam problem, teoretycznie aktualizacja punkbustera powinna pomoc, ale chuja daje bo probowalem ;/
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Dec 20 2011 05:58pm
Quote
1. C:\Program Files (x86)\Origin Games\Battlefield 3 - delete "pb" folder
2. Restart your PC
3. Install and update PunkBuster.


mi to pomoglo
Member
Posts: 6,053
Joined: Nov 3 2006
Gold: 7.37
Dec 21 2011 02:06am
a ja dalej mam w chuj zwiechy. Pierdole BF dopoki nic z tym nie zrobia...
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Dec 21 2011 05:28am
Jakie? Ja BF3 mogę nazwać stabilną grą, może i niewiele w to ciupe, ale na ostatnich kilkanascie godzin gry zaliczyla jedna zwieche.
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Dec 21 2011 05:34am
Quote (toyo @ 21 Dec 2011 13:28)
Jakie? Ja BF3 mogę nazwać stabilną grą, może i niewiele w to ciupe, ale na ostatnich kilkanascie godzin gry zaliczyla jedna zwieche.


Ja juz od dawna nie mialem problemow, nie licze tych, gdy trzeba bylo dolaczac na serwer 3 razy. Marudza Ci, ktorzy maja albo dziwna specyfikacje, albo ustawienia, albo poprostu nie potrafia znalezc rozwiazania na swoje problemy.
Na lapku, i na pc nie ma problemow.
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Dec 21 2011 06:54am
Quote (markov @ Dec 21 2011 01:34pm)
Ja juz od dawna nie mialem problemow, nie licze tych, gdy trzeba bylo dolaczac na serwer 3 razy. Marudza Ci, ktorzy maja albo dziwna specyfikacje, albo ustawienia, albo poprostu nie potrafia znalezc rozwiazania na swoje problemy.
Na lapku, i na pc nie ma problemow.


no niestety ale nie masz racji, ja mam z kompem wszystko w jak najlepszym porzadku a mimo to wczoraj nie mogem normalnie pograc
przyjdze czas ze tobie cos dice spierdoli :(
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Dec 21 2011 12:52pm
jest jakis PL opis tych nowych misji ?
Go Back To Polska Topic List
Prev1140141142143144211Next
Add Reply New Topic New Poll