Quote (toyo @ 21 Dec 2011 13:28)
Jakie? Ja BF3 mogę nazwać stabilną grą, może i niewiele w to ciupe, ale na ostatnich kilkanascie godzin gry zaliczyla jedna zwieche.
Ja juz od dawna nie mialem problemow, nie licze tych, gdy trzeba bylo dolaczac na serwer 3 razy. Marudza Ci, ktorzy maja albo dziwna specyfikacje, albo ustawienia, albo poprostu nie potrafia znalezc rozwiazania na swoje problemy.
Na lapku, i na pc nie ma problemow.