Quote (Msk @ Nov 8 2010 10:18pm)
Iso opinie o filmie pt. "Zagubiona autostrada"
Kilka prostych historyjek opowiedzianych w zagmatwany i niespójny sposób.
Dobry klimat ale moim zdaniem nic specjalnego.
Quote (Msk @ Nov 8 2010 10:21pm)
Wolę ambitniejsze filmy, nie lubię komedii, chociaż Super zioło nie było złe.
Już widzę te Twoje "ambitniejsze" hity na lato reżyserii Majkela Bay'a.