d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Filmy / Movies > Oficjalny Topic
Prev11401411421431441410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,006
Joined: Mar 5 2009
Gold: 0.00
Nov 7 2010 01:37pm
imo polecam oglądnąć To/It, dość fajny stary "horror"
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Nov 7 2010 02:04pm
ktoś zna jakąś stronkę gdzie mogę obejrzeć serial online ? oczywiście za free bez żadnych smsów i logowań

Member
Posts: 6,006
Joined: Mar 5 2009
Gold: 0.00
Nov 7 2010 03:13pm
Quote (umbrela @ Nov 7 2010 09:04pm)
ktoś zna jakąś stronkę gdzie mogę obejrzeć serial online ? oczywiście za free bez żadnych smsów i logowań


ciężko bez tego ale znam bezpłatną stronkę wystaczy że się zarejestrujesz

seans24.pl
Banned
Posts: 1,722
Joined: Aug 1 2010
Gold: 0.00
Nov 7 2010 04:04pm
Mechanik na polsacie. Polecam.
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Nov 7 2010 06:53pm
Obejrzałem V for Vendetta, piękniejszego filmu w życiu nie widziałem, dzięki temu kto mi go polecił w tym temacie.
Kurwa, jestem zszokowany.
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Nov 7 2010 11:50pm
Quote (kabas @ 7 Nov 2010 23:13)
ciężko bez tego ale znam bezpłatną stronkę wystaczy że się zarejestrujesz

seans24.pl


ogarnę sobie
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Nov 8 2010 02:18pm
Iso opinie o filmie pt. "Zagubiona autostrada"
Member
Posts: 1,600
Joined: Feb 7 2009
Gold: 2.92
Nov 8 2010 02:19pm
Film ? Jest tylko taki jeden, który mogłbym ciągle ogladać Super Ziolo ;d
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Nov 8 2010 02:21pm
Quote (Hasz @ Nov 8 2010 10:19pm)
Film ? Jest tylko taki jeden, który mogłbym ciągle ogladać Super Ziolo ;d


Wolę ambitniejsze filmy, nie lubię komedii, chociaż Super zioło nie było złe.
Member
Posts: 4,995
Joined: Aug 8 2003
Gold: 10,029.00
Nov 9 2010 08:08am
Quote (Msk @ Nov 8 2010 10:18pm)
Iso opinie o filmie pt. "Zagubiona autostrada"


Kilka prostych historyjek opowiedzianych w zagmatwany i niespójny sposób.
Dobry klimat ale moim zdaniem nic specjalnego.

Quote (Msk @ Nov 8 2010 10:21pm)
Wolę ambitniejsze filmy, nie lubię komedii, chociaż Super zioło nie było złe.


Już widzę te Twoje "ambitniejsze" hity na lato reżyserii Majkela Bay'a.
Go Back To Polska Topic List
Prev11401411421431441410Next
Add Reply New Topic New Poll