Po co w ogole to pijesz? Czy ten smak jest faktycznie tego wart? Jesli chodzi o pobudzenie to yerbke sobie zapodaj, smaczna i zdrowa, no moze z tym smaczna przesadzam :wacko:
Nie wiem, czy jest wart, raczej nie... yerbe piłem może 2 razy w życiu, jakoś mi nie podeszła.