d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Wersja Oficjalna Ponownie
Prev1140814091410141114121473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Sep 25 2014 11:16pm
W talraszu lepsza bo się świeci

rework siona kozacki :D

This post was edited by umbrela on Sep 25 2014 11:31pm
Member
Posts: 16,426
Joined: Sep 25 2005
Gold: 1,605.00
Sep 28 2014 07:32am
ktos duo ? gold
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Sep 28 2014 05:42pm
Kto pomorze z pierszym Kłestem?????
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Sep 28 2014 09:19pm
Quote (LukaSss @ Aug 1 2013 09:17pm)
Zapraszam do dyskusji na poziomie o najlepszej grze MOBA na świecie!

Czym jest League of Legends?

League of Legends to szybka gra, która łączy w sobie elementy RTS i RPG. Dwie drużyny potężnych bohaterów walczą na różnych polach bitew i w wielu trybach. Dzięki wciąż rozszerzającej się liście bohaterów, częstym aktualizacjom i wielkim, rozwijającym się turniejom League of Legends zapewnia radość z gry graczom na różnym poziomie.


Przypominam również słowa Miltona84:





Ku pamięci stary temat: http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=57473703&f=230


nie
Member
Posts: 6,749
Joined: Oct 7 2008
Gold: 14.10
Oct 1 2014 04:09am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

ma ktos nieuzywane konto na wescie 30 lv, obojetnie jakie bez postaci, skinow, moze byc nawet unranked albo bronze 20
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Oct 1 2014 10:11am
Quote (Wrobel @ Oct 1 2014 12:09pm)
ma ktos nieuzywane konto na wescie 30 lv, obojetnie jakie bez postaci, skinow, moze byc nawet unranked albo bronze 20


a ile dajesz xDXDxD
Member
Posts: 6,749
Joined: Oct 7 2008
Gold: 14.10
Oct 4 2014 06:23am
co jest kurna, nikt juz nie gra tutaj w lolo?
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
Oct 4 2014 06:27am
witam rakowcuw
Member
Posts: 3,693
Joined: Oct 2 2013
Gold: 300.55
Oct 4 2014 06:28am
Quote (Wrobel @ 4 Oct 2014 14:23)
co jest kurna, nikt juz nie gra tutaj w lolo?


dobilem mastera i za jakies 4 tygodnie nastepny ranked
Member
Posts: 6,749
Joined: Oct 7 2008
Gold: 14.10
Oct 4 2014 06:34am
Quote (Monlightek @ Oct 4 2014 12:28pm)
dobilem mastera i za jakies 4 tygodnie nastepny ranked


ja w brazie od 2 lat xd
Go Back To Polska Topic List
Prev1140814091410141114121473Next
Add Reply New Topic New Poll