Quote (Hamada @ 4 Aug 2014 09:44)
serio kilka miechuw temu byl meksyk, teraz sa ameby only xd ziomek pisze mi ze jest pro z golda i ma 10farmy w 10min i 0/7 ok
przed chwilą grałem mecz i napisałem że chcę iść na supporta bo to mój main, to jakiś pedał wojskowy się wpierdolił i napisałem mu że jak przegramy to 9x leci. Tylko gra się skończyła instant alt+f4 jebany rak.