d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Wersja Oficjalna Ponownie
Prev1140214031404140514061473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
Aug 1 2014 04:46pm
Quote (Zjebedyn @ 2 Aug 2014 00:45)
xd
zara, cos ogarne i zobacze co sa sie zrobic
dej mi ajpi tsa co


92.222.25.141
Member
Posts: 880
Joined: Jul 25 2014
Gold: 10.00
Warn: 70%
Aug 1 2014 04:52pm
mam konto i napisalem do niego SIEMA KUBA
elo
ale nie wiem czy mogie dac bo nie jest moje, sec xd
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
Aug 1 2014 04:54pm
Quote (Zjebedyn @ 2 Aug 2014 00:52)
mam konto i napisalem do niego SIEMA KUBA
elo
ale nie wiem czy mogie dac bo nie jest moje, sec xd


JUZ MAM
Member
Posts: 880
Joined: Jul 25 2014
Gold: 10.00
Warn: 70%
Aug 1 2014 04:56pm
Quote (Promote @ Aug 2 2014 12:54am)
JUZ MAM


A OKEJ TO NIEWARZNE
jeszcze bylo kąto bąbla w sumie, ale ja pasuw nie pamietam
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
Aug 3 2014 04:07pm
po cze ba konto euw
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Aug 4 2014 02:27am
zjebany system dobierania, po trzech grach wyjebałem 12 reportów za unskilled. kurwa poziom jak w bronze 50 albo silver 80
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
Aug 4 2014 02:33am
Quote (umbrela @ 4 Aug 2014 10:27)
zjebany system dobierania, po trzech grach wyjebałem 12 reportów za unskilled. kurwa poziom jak w bronze 50 albo silver 80


lol guwno
Member
Posts: 10,006
Joined: Nov 3 2013
Gold: 12,096.27
Aug 4 2014 02:34am
Quote (umbrela @ Aug 4 2014 09:27am)
zjebany system dobierania, po trzech grach wyjebałem 12 reportów za unskilled. kurwa poziom jak w bronze 50 albo silver 80


ja wrucilem do gry ale po rozegraniu z 8winuw zrzedu zagralem okolo 5rankeduw ktore gralem z amebami, postanowilem kolejny raz usunac gre z hdd ez
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Aug 4 2014 02:43am
Quote (Promote @ 4 Aug 2014 09:33)
lol guwno


a pierdolisz Łukasz

Quote (Hamada @ 4 Aug 2014 09:34)
ja wrucilem do gry ale po rozegraniu z 8winuw  zrzedu zagralem okolo 5rankeduw ktore gralem z amebami, postanowilem kolejny raz usunac gre z hdd ez


albo trzeba to sprzedać w pizdu za $ albo przerwę zrobić to może te zera zdechną na raka albo coś je przejedzie
Member
Posts: 10,006
Joined: Nov 3 2013
Gold: 12,096.27
Aug 4 2014 02:44am
Quote (umbrela @ Aug 4 2014 09:43am)
a pierdolisz Łukasz



albo trzeba to sprzedać w pizdu za $ albo przerwę zrobić to może te zera zdechną na raka albo coś je przejedzie


serio kilka miechuw temu byl meksyk, teraz sa ameby only xd ziomek pisze mi ze jest pro z golda i ma 10farmy w 10min i 0/7 ok
Go Back To Polska Topic List
Prev1140214031404140514061473Next
Add Reply New Topic New Poll